Adobe Flash Player 10.2.153.1 Türkçe İndir

Yeni Flash Deneyimi

İnternetin vazgeçilmez parçalarından birisi de hiç şüphesiz Flash Player‘dir.İnternette gördüğünüz web tabanlı bütün animasyonları, multimesda içerikleri, oyunları vb. görebilmeniz için flash eklentinizin olması şartır.Flash Player 10.2 sürümüne güncellendi ve beraberinde önemli iyileştirmeleri de getirmiş oldu.Bu güncelleme Mac, Windows ve Linux işletim sistemleri için hazırlandı.

Adobe Flash Player 10.2 ile birlikte performansa yönelik iyileştirmeler ile birlikte Internet Explorer 9 için grafik hızlandırma desteği de bu güncelleme ile birlikte geliyor.Interenet Explorer 9 için bir diğer yenilik de flash içeriklerin ekran kartı ile uyumlu hale getirilmesi olmuştur.

Flash Pleyer 10.2 ile birlikte videolarınızı tam ekranda izleyebileceksiniz.Çoklu ekran desteği de getirilerek videolarınızı tam ekranda izlerken arka planda çalışan diğer videolara geçiş yapma imkanı da getirilmiştir.Diğer bir güzel yenilikte mause imlecine yapılan güzellik oldu.Bu güncelleme ile birlikte mause imleciniz ile fash içeriklere özel efektler verebileceksiniz.

Web deneyiminizi bir kat daha artıracak olan Flash Player 10.2’yi hala denemediyseniz aşağıdaki linkten indirip kurun.

Adobe Flash Player 10.2 Yükle

Adobe Flash Player 10.2.153.1 Türkçe İndir” İçin Bir Cevap

Adobe Flash Player 10.2.153.1 Türkçe İndir İçin Yorum Yap