Advanced SystemCare Ücretsiz Sürümü

Advanced SystemCare 5 Free

IObit Advanced SystemCare 5 ücretsiz son sürümünü tanıttı. Advanced SystemCare 5, bilgisayar temizliği, tamir ve optimizasyonu için mükemmel bir çözümdür. Yeni sürüm, temiz, onarım ve daha kapsamlı sisteminizi optimize edebilir. Advanced SystemCare bedava sürümü ile bilgisayarınızın performansını % 200 artırın. Türkçe kullanım da mevcut.

ASC5 ASC4 güncellenmiş ve yükseltilmiş versiyonu. ASC5,  ASC4 sürümü aksine birçok yeni ve entegre fonksiyonları dahil edilmiştir. ASC5, bir ‘Turbo Booster (Turbo Gücü) mevcut. Bu yapılandırma, tarama, temizleme, tamir ve düzeltme kullanıcılar için daha hızlı ve kolay kullanım sağlar. Bu sistem RAM  içinde ki tüm gereksiz arka plan dosyaları ve çalışmaları durdurmaya yardımcı olur.

Kullanıcılar, kendileri için büyük bir yardımcı olarak özelleştirme özelliklerini kullanabilir. Programın kullanımı çok kolay ve sadece tek bir tıklamayla tüm eylemleri gerçekleştirebilirsiniz. Windows XP, Vista, Windows 7 ya da gelecek Windows 8 de dahil olmak üzere en son işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Sistem Gereksinimleri;

  • Windows 8
  • Windows  7 (32-bit ve 64-bit) Starter / Home Basic / Home Premium / Professional / Ultimate
  • Windows  Vista (32-bit ve 64-bit) Starter / Home Basic / Home Premium / Business / Ultimate
  • SP2/SP3 veya Home / Professional / Media Center ile  Windows  XP (32-bit ve 64-bit)
  • Windows  2000

Advanced SystemCare 5 ücretsiz sürümü İngilizce, ChineseSimp, Geleneksel Çince, Çekçe, Rusça, Sırpça, İspanyolca, İsveççe, Türkçe, PortekizceBR, Nederlands, Japonca, İtalyanca, Macarca, Yunanca, Almanca, Fransızca dil desteği vardır.

Admin Yorumu;

Deneyimli bir kayıt defteri onarımı ve temiz bir yardımcı program olan Advanced SystemCare 5 ile bilgisayarınızın hızını maksimum yapabilirsiniz. Advanced SystemCare 5 sistem korunmasına yardımcı onarım yapma ve bilgisayarınızı optimize etmek için bir tıklama ile kapsamlı bilgisayar bakımınızı yapabilirsiniz. Kayıt defterinizi temizler ve PC  “Turbo Boost (Turbo Gücü)”  gelişmiş teknolojisi ile bilgisayarınızı yeni almış gibi kullanabilirsiniz.

Free Download: Advanced SystemCare 5.0 Ücretsiz, Bedava Sürümü İndir

Advanced SystemCare Ücretsiz Sürümü İçin Yorum Yap