Advanced SystemCare Windows 8 Destekli Yeni Sürümü

Advanced SystemCare Son Sürümü – 2012

Advanced SystemCare 2012 son sürümü yayınlandı. Advanced SystemCare Windows 8 Tüketici Önizleme sürümünün gelmesi ile yeni sürümü Windows 8 desteği ile geldi.

Advanced SystemCare 5.1.0 2012 yeni sürümü Windows 8/7/Vista/XP işletim sistemleri ile uyumlu çalışır. Türkçe dil desteği ile daha kolay bir kullanım sunuyor.

Advanced SystemCare Free Windows optimize etmek,  temizlemek, korumak ve onarmak için kullanışlı bir yazılımdır.

ASC5 ASC4 güncellenmiş ve yükseltilmiş versiyonu. ASC5,  ASC4 sürümü aksine birçok yeni ve entegre fonksiyonları dahil edilmiştir. ASC5, bir ‘Turbo Booster (Turbo Gücü) mevcut. Bu yapılandırma, tarama, temizleme, tamir ve düzeltme kullanıcılar için daha hızlı ve kolay kullanım sağlar. Bu sistem RAM  içinde ki tüm gereksiz arka plan dosyaları ve çalışmaları durdurmaya yardımcı olur.

Admin Yorumu;

Deneyimli bir kayıt defteri onarımı ve temiz bir yardımcı program olan Advanced SystemCare 5 ile bilgisayarınızın hızını maksimum yapabilirsiniz. Advanced SystemCare 5 sistem korunmasına yardımcı onarım yapma ve bilgisayarınızı optimize etmek için bir tıklama ile kapsamlı bilgisayar bakımınızı yapabilirsiniz. Kayıt defterinizi temizler ve PC  ”Turbo Boost (Turbo Gücü)”  gelişmiş teknolojisi ile bilgisayarınızı yeni almış gibi kullanabilirsiniz

Free Download: Advanced SystemCare 5.1.0 Türkçe İndir (28,81 Mb)

Advanced SystemCare Windows 8 Destekli Yeni Sürümü İçin Yorum Yap