Android İçin 5 Siri Uygulaması

 Android İçin 5 Siri Uygulaması

IPhone 4S hemen hemen her yönüyle şaşırtıcı değildir, en iyi tasarım için iteratif bir örnektir. Hızlı işlemci, mükemmel bir kamera ve çok ihtiyaç duyulan iOS 5 tweaks sayesinde bir takım olabilir. Ancak iPhone 4S Siri. Özelliği ile büyük beğeni toplayacağı kesin. Siri’ye yardımcınız diyebiliriz. Siri hakkın da daha detaylı bilgi için iPhone 4S Siri. yazımızdan bilgi edinebilirsiniz.

İşte sizler için hazırlamış olduğumuz, sizler için faydalı olacağını düşündüğümüz Android için Siri Uygulamaları

1.Vlingo Sanal Asistan 

Siri dikkat çekecek derecede benzer bir özellik seti ile Vlingo muhtemelen Android için en iyi ses kontrolü uygulaması. Vlingo, metinler ve e-posta, sesli arama göndermek yerel restoranlar ve iş bulmak, film biletleri, açık uygulamalar, güncelleme Twitter ya da Facebook, ve daha fazlasını sağlar.

Vlingo nasıl çalıştığını görmek için en iyi yolu aşağıdaki videoyu izlemek. Temelde bir uygulama çalışır ön planda kalır ve sonra bir komut vermek için “Speak” düğmesine dokunun. “Merhaba Vlingo!” Siri olarak oldukça pürüzsüz değildir, ancak bunu göz önünde bulundurarak bir uygulama ve işletim sisteminin içinde hazır halde bekler ve etkileyici bir hands-free “Sinyal Girişi” modülü de var.

Bu arada, BlackBerry, Nokia, iOS ve özellikli telefonlar için Vlingo sürümleri vardır!

2.Sonalight Text by Voice

Android 2.2 için yepyeni bir uygulama, tam olarak ne yapar: sadece sesinizi kullanarak SMS metinleri gönderebilirsiniz.

Tamamen ses ile sürücü Metin Ses metin güvenle için izin verir. Ekrana dokunmaya veya bakmaya gerek yoktur. Voice Metin gelen kısa mesajları otomatik olarak yüksek sesle okur ve size yanıt verir. Ayrıca, gelen metin mesajları için bir otomatik cevap ayarlayın ve Ses Metin başlattığınızda otomatik olarak başlayacaktır. Sesli Metin anında metinler oluşturmanızı sağlar.Aynı zamanda diğer uygulamaları kullanabilir, böylece arka planda çalışır. Ses ile Metin ile daha güvenli sürün.

Arama Kelimeleri

Ses, TextbyVoice, Ses Tanıma, Konuşma Tanıma, Eller Serbest, Konuşma, Metin

3.Google Voice Search/Actions

Google, Siri gibi bir çok işlevleri uygulaması sağlar: Sesli Arama (Android 2.2 +). Bir kere, giriş ekranında Google Gadget mikrofon düğmesine tıklayarak Sesli Arama erişebilirsiniz.SMS, e-posta, yön vermek ve daha fazla göndermek için Sesli Arama / Eylemleri sorabilirsiniz.

Yazmak yerine hızlı bir şekilde konuşarak, telefon, web ve yakın yerlerde aramak. Kişileri arayabilir, talimatlar alabilir ve Ses Eylemleri ile telefonunuzu kontrol edebilirsiniz.
Not: Ses Eylemleri şu an için sadece İngilizce (ABD) mevcuttur.

4.Edwin, Speech-to-Speech

Vlingo uygulaması ile benzer özelliklere sahiptir. Edwin (Android 2.1 +), sesle kontrol ve sözlü tepkileri çeşitli özellikleri verir. Edwin Siri Wolfram Alpha bağlantısı yapar ve her türlü soru sorabilirsiniz aynı zamanda, harita yön, tweet, vb verir, arama yapmak için Edwin kullanabilirsiniz.

Edwin kullanmak için, aynı zamanda SpeechSynthesis (ücretsiz) ve TTS Extended (ücretsiz) uygulamaları yüklemeniz gerek.

5.Speaktoit Assistant

Speaktoit temelde, Siri veya Vlingo aynıdır, ancak metin sadece sıkıcı bir arayüz yerine, animasyonlu bir avatar ile etkileşim yapabilirsiniz.

Varsayılan olarak yardımcınız şımarık esmer, ama sarışın bir kütüphaneci olarak değiştirebilirsiniz. Hatta avatar ten rengi, saç stili, giyim … özelleştirebilirsiniz

Değerli Okuyucularımız;

Siri özelliği ile ilgili sizlerin de önereceği uygulamaları bilmek isteriz. Bilgilerinizi paylaşmanız yazımızı okuyanlar için ve bizler için faydalı olacaktır. Umarım yazımız faydalı olmuştur.

Android İçin 5 Siri Uygulaması İçin Yorum Yap