Android İçin HD Film İzle Uygulaması

Android İçin HD Film İzle Uygulaması

Android Tablet ve Android telefonlar için son zamanların en popüler ücretsiz uygulamalarından birisi olan HD Film İzle Türkçe uygulaması ile Android cihazınızdan HD kalitesinde filmler izleyin. Said Tahsin Dane tarafından geliştirilen bu uygulama kullanıcılar için tamamen ücretsiz. 1250+ filmi anında HD Film izle uygulaması ile HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Film arşivi her geçen gün daha da büyüyor.

HD Film İzle uygulamasının Türkçe olması kullanıcılar için kolay kullanım sunuyor. Gerçekten hem ücretsiz,bedava olması hemde bu kadar kaliteli olması bulunmaz bir fırsat.

Eğer TTNET Aile Filtreniz varsa filmleri izleyemezsiniz.

 

HD Film İzle Kullanımı;

Filmler arasinda Yerli, Yabancı, Altyazılı ve dublaj seçenekleri mevcut. Filmler her gün aksam saat 8-9 gibi update ediliyor. Ayarlardan otomatik güncelleme ayarıyla oynayabilirsiniz. Böylece yeni filmlere ulaşabilirsiniz.

Filmleri yıldız tuşuna basarak yada listede üstlerine uzun basarak favorilere ekleyebilirsiniz.

Uygulama hem Android Tablet’ler hem Android telefonlara uygun bir sekilde geliştirilmiştir. Üstelik yeni cikacak Ice Cream Sandwich 4 versiyonuyla da uyumlu.

Online film sitelerinden filmler otomatik olarak çekilir. Bunlar HD kalitesinde fimler olmakla birlikte bazılarının 720p versiyonları da mevcut.

Said Tahsin Dane bu program icin gercekten cok ugraştığını söylüyor. Herhangi bir sorununuzda iletişime geçmekiçin Menüden istek tuşunu kullanabilirsiniz.

Android’in icinde zaten bir video player var. Bu video player küçük videolar icin sorun çıkarmıyor fakat filmlerde genelde düzgün çalışmıyor. Eğer partların açılma esnasında sorun çıkıyorsa lütfen MX Video Player i kurunuz.

Kullanılan İzinler:

  • Internet_Access ve Network_State: Filmleri çekmek icin kullanılıyor.
  • SD_Card_Write: Film afişlerine daha hızlı ulaşım için Sd carda yedeklemek için kullanılıyor.

HD Film İzle Uygulaması Ekran Görüntüleri

 

Download:  Android İçin HD Film İzle Uygulaması İndir

Android İçin HD Film İzle Uygulaması” İçin 3 Cevap

  1. iphonefilmizle.tv adresinden, iphone,ipad ve android yüklü cihazlarınızda Ücretsiz 1000 lerce film izleyebilirsiniz.

Android İçin HD Film İzle Uygulaması İçin Yorum Yap