Android İçin IBB Trafik Uygulaması

Android İşletim Sistemi İçin IBB Trafik

Android sistemli cepler için IBB Trafik Uygulaması yayınlandı.IBB Trafik Uygulaması, daha önce sadece Java ve iPhone versiyonları mevcuttu fakat bundan sonra Android işletim sistemleri için de kullanılabilecek.Androidli cihazlar için dağıtıma başlanan IBB Trafik Uygulaması ile trafik yoğunluk haritaları, seyahat süreleri gibi bilgileri elde edebileceksiniz.

Uzun zamandır Android kullanıcılarının beklediği bu uygulama, Android 1.5 ve üstü versiyonlu cihazlarda çalışabiliyor. Android işletim sistemi özelliklerine uygun bir şekilde geliştirilmiştir.Android için özel olarak geliştirilen vektörel bir harita altyapısı kullanılıyor. Bu sistem harita bilgisi için İnternet’e ihtiyaç duymadanİstanbul haritasını hızlı bir şekilde kullanıcılara sunabiliyor.Ayrıca uygulama telefondaki GPS alıcısını kullanarak yoğunluk haritası üzerinde bulunduğunuz konumu işaretliyebiliyor.

Nasıl Yüklenir?

IBBTrafik Android uygulamasını her 3 operatörden de 1530’a “Trafik” yazıp göndererek yükleyebilirsiniz.

Android İçin IBB Trafik Uygulaması” İçin Bir Cevap

  1. Abi adamlar hem trafiği sıkıştırıyor, sonra uygulama yazıyor ve satıyor…Arkadaşlar aylık ücreti var….5 TL..
    Para bir şey değil ama çoook komik olmuş yaw…
    Adamlar dua ediyorlardır “İnşallah tarfik yoğunluğu azalmaz da işimize bakarız 🙂 ” diye…
    Yuh yaw…bu kadarda olmaz…Hem trafiği çözecek yatırım yapma…Milleti trafikten kurtaracak uygulama yap ve satt…Ne diyelim Türkiye işte…

Android İçin IBB Trafik Uygulaması İçin Yorum Yap