Bedava Web Sitesi Yapma Programı

Ücretsiz Web Sitesi Yapın

İnternet ile içli dışlı olan herkesin neredeyse bir web sitesi bulunmakta.Peki bu web sitesi nasıl yapılıyor? Her isteyen kendisine web siteyi açabiliyor mu? Çünkü bir web sitesi açmak için program dili bilmek, gerekli bütçeye sahip olmak gibi ihtiyaçlar olduğunu düşünebilirsiniz.

Kendinize ait bir web sitesi yapmak için bu sorunları bertaraf edecek bir program bulmanız lazım.Aynı zamanda ücretsiz de olmalı.İşte size tam da bu noktada ücretsiz ve bu ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir program önereceğiz.Eğer yeni başlıyorsanız ve bir web sitesi tasarlamak istiyorsanız size WebPlus Starter Edition adlı program öneririz.

WebPlus Starter Edition isimli web asitesine giriş yapıp ücretsiz üyeliğinizi oluşturduktan sonra e-posta adresinize gelen bilgilerle program kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Ardından eğer boş bir sayfayla işe başlamak istiyorsanız “Start New Site“ı seçebilir, ya da hazır şablonlardan birini seçebilirsiniz. Eğer hazır bir şablon seçecek olursanız bu şablon üzerindeki görselleri, metinleri ve renkleri dilediğiniz gibi değiştirme imkanına sahip olacaksınız.

Adobe’un ücretli yazılımı olan Dreamweaver’a da çok benzeyen bu uygulamayı denemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

WebPlus Starter Edition

Bedava Web Sitesi Yapma Programı” İçin 4 Cevap

  1. wala herkes bişeler sölüo yapıom ama sonuç sıfır yaaa bu nasıl iş anlamdımki
    ya oyalıolar bizi ya da kendileri de bişeycik bilmio

  2. nasıl indiriyoruz be anlamadim indirsem okul bülgisayarında geçerli twiterve facebooka benziyen site kuracam

Bedava Web Sitesi Yapma Programı İçin Yorum Yap