Bilgisayar Tamir Etme Programları

Bilgisayarınızı Onaran Araçlar

Bilgisayar kullanıcıları için her şey yolunda gitmeyebiliyor.Herşey güllük gülistanlık gibi derken birden karşınıza olmadık bir problem çıkabiliyor.Bu problemlere en büyük örnek de mavi ekran sorunudur herhalde.Bu sorunlar sadece ecemi bilgisayar kullanıcılarının değil profesyonel bilgisayar kullanıcılarının da başına gelebiliyor.Belki profesyonel kullanıcıları işlerini çabucak hallederek sorunu ortadan kaldırabiliyor fakat ecemi kullanıcıları kısır bir döngünün içine girerek ne yapacaklarını bilmiyorlar.

Fakat acemi bilgisayar kullanıcılarının da profesyonel bilgisayar kullanıcılarının da sorunla karşılaştıklarında bilgisayarlarını onarması için gerekli araçlar bulunmaktadır.Bilgisayarınızı onarmak için kesinlikle bu araçlara ihtiyaç duyacaksınız.Her bilgisayarda olması gereken onarma araçlarını bir araya topladık ve sizlere sunuyoruz.

PC Wizard

Bilgisayarınızı tamir etmeden önce donanım bilgisini öğrenmek için en iyi programlardan birisi PC Wizard programıdır.Bilgisayarınızdaki bileşenler hakkında ayrıntılı bilgi için PC Wizard programını kullanın.

PC Wizard İndir

Devamı 2. sayfada…

Bilgisayar Tamir Etme Programları” İçin Bir Cevap

  1. Bence buna advanced care yi de mutlaka eklenilmesi gerekiyordu. ben uzun bir zamandır kullanıyorum ve cok program elımden geldı gectı bunun cok faydasını gordum ve en onemlısı de sureklı guncellenen bır programdır bence bunun gozden kacması buyuk eksıklık

Bilgisayar Tamir Etme Programları İçin Yorum Yap