Cep Telefonu İçin Kilitleme ve Yer Tespit Etme Programı

Mobile İçin F-Secure Anti-Theft

Cep telefonunuz çalındı veya kayboldu, bulmak zor değil artık. Kişisel ve gizli bilgilerin herhangi bir kötüye kullanımını önlemek için, kayıp telefon kilidi koyabilirsiniz. F-Secure Anti-Theft Mobile cihazlar (Symbian, Windows Mobile, Android) için, kayıp veya çalınması durumunda hem telefonunuzu kilitler hemde telefonunuzun nerede olduğunu bulmaya, yerinizi tespit etmeye yardımcı olur.

Mobile için güçlü bir güvenlik aracı cep korumak için hiçbir ücret ödemeden F-Secure Anti-theft kullanabilirsiniz. Telefon kilidi koyarak, uzaktan tek bir SMS mesajı ile bilgilerinizi koruyabilirsiniz. Yeni uzaktan bulucu özelliği yardımı ile, her zaman telefonunuzun nerde olduğunu bulabilirsiniz. Cep telefon yer tespit etme özelliği ile de çalınmış telefonunuzun yerini tespit edip bulabilirsiniz.

Telefonunuz çalındı ve hırsız SIM kartı değiştirirse, Hırsızlık Kontrolü özelliği telefonu otomatik olarak kilitler ve yeni bir numara ile sizi bilgilendirir. Kötüye kullanımı önlemek için nihai bir güvenlik önlemi olarak uzaktan tüm bilgilerinizi de silebilirsiniz.

Yüklemek ve yapılandırmak oldukça kolaydır. Bir güvenlik kodu ve hırsızın bilgilerini gönderebilir veya rapor için bir cep telefonu numarası ayarlamanız için soru sorar.

Kaybolma ya da çalınma durumunda telefonunuzun güvenliğini sağlar ve yerini tespit eder.

 • Uzaktan kilitleme: #LOCK# [Kod]
 • Uzaktan bulmak: #LOCATE# [Kod]
 • Uzaktan silme: #WIPE# [Kod]

Desteklenen Mobile İşletim Sistemleri;

 • Symbian
 • Windows Mobile
 • Android

F-Secure Anti-Theft Video

F-Secure Anti-Theft Ücretsiz İndir

Yazılımı Telefonunuzdan indirmek için;

F-Secure Mobile Anti-Theft doğrudan telefonunuza indirmek için, telefonunuzun web tarayıcısını kullanarak F-Secure.mobi ziyaret edin. “Download Antitheft” tıklayın ve yazılımı indirin.

 • Telefonunuzun tarayıcısını açın
 • http://f-secure.mobi adresine girin.
 • Download FREE Anti-Theft” e basın
 • Yazılımı indirin

Bilgisayarınıza İndirmek İçin;

Mobil ve bilgisayarınıza USB veya Bluetooth bağlantısı kullanarak telefonunuza aktarabilirsiniz. Desteklenen telefon modelinizden emin değilseniz bu yöntemi kullanın.

Burdan telefonunuzun modelini seçerek indirebilirsiniz.

İndirme Bağlantısını Doğrudan Telefonunuza Mesaj Olarak Almak İçin

İndirme bağlantısını doğrudan telefonunuza bir metin mesajı olarak almak için burdan yapabilirsiniz.

F-Secure Anti-Theft daha fazla bilgi almak için ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Cep Telefonu İçin Kilitleme ve Yer Tespit Etme Programı” İçin 4 Cevap

 1. Selamlar ben bu programı yükledim yalnız bu wipe işi nasıl olacak anlamadım adam hattı çıkarıp attıktan sonra ben nasıl kendi hattıma mesaj atıp silecem bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler

Cep Telefonu İçin Kilitleme ve Yer Tespit Etme Programı İçin Yorum Yap