En Hızlı Ekran Kartı ASUS ARES 2 x HD 5870

ASUS Hızınıza Hız Katacak

ASUS yeni grafik kartıyla bütün ihtiyaçlarınızı karşılamayı planlıyor.Yeni ROG serisi grafik kartı yüksek performans ve profesyonel bir kullanım sunuyor.ROG serisi grafik kartlarının son ürünü ise ARES..

Yeni grafik kartı ARES, 2 adet Radeon HD5870 çekirdeğe sahip. Bu iki adet çekirdek 850Mhz hızında çalışmaktadır.Diğer 2 çekirdekli kartlara göre performansınızda %32 artış sağlayacaktır.Bu iki çekirdeği en verimli şekilde kullanan ARES, bütün ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Oyunseverleri Uçuracak

Diğer fark yaratan özelliği ise 3200 stream işlemci ve 1.2GHz’de çalışan 4GB GDDR5 belleği.Oyun performansınız için büyük yenilikler getiren ARES,  benchmark rekorları için en büyük tercih nedeni olacak.Yüksek oyun performansı ve benchmark rekorları sizi bekliyor.

Bu kadar güçlü olmasına rağmen serinliğini koruyan ARES yüksek performansından da asla ödün vermiyor.ARES, özel tasarımı sayesinde, referans tasarıma göre 6 kata varan daha yüksek hava dolaşımı sağlıyor.Soğutma bloğunun bakırdan oluşuyor olması termal iletimi arttırıcı kalın ısı boru tasarımı ile çok daha yüksek ısı iletimi sağlıyor. Böylece kartın serin ortamda çalışmasına olanak sağlamış oluyor.

En Hızlı Ekran Kartı ASUS ARES 2 x HD 5870 İçin Yorum Yap