En İyi 10 Ekran Koruyucu

Ekran Şenlendiren Koruyucular

Bilgisayarınız boştayken bile boş durmasın ve ekran koruyucular ile size huzur ve mutluluk versin.Masaüstü ekranınızı biribirinden güzel akvaryum, balık, deniz, gün batımı, vahşi doğa, karlı dağlar, çiçekler ve uzay derinlikleri gibi eşsiz görüntülerle donatmaya ne dersiniz.O zaman sizler için hazırladığımız 10 adet akran koruyucu arasında kendiz zevkinize uygun olanı indirin.

1.Living Waterfalls Screensaver

Bu görkemli ekran koruyucular ile dünyanın en harika su manzaralarını masanızın üzerine taşıyabilirsiniz.Ruhunuzu dinlendirecek ve size huzur verecek suyun, doğa ile mükemmel uyumu…

Download: Living Waterfalls Screensaver

2.3D Dinosaurs Screensaver 

Dinazorlar masaüstünüzde hayat buluyor.Tarih öncesine ait  dinozorları masaüstünüze taşıyan bir ekran koruyucu.Masaüstünüze bambaşka bir görünüm katmak ve bu görünümü 3D olarak yaşamak istiyorsanız  bu ekran koruyucu harika bir seçenek olacaktır.

Download: 3D Dinosaurs Screensaver 

3.Fresh Tulips Screensaver

Baharı masaüstünüze geitirecek rengarenk bir ekran koruyucuya ne dersiniz.Birbirinden renkli ve canlı lalelerin kokusunu hisseder gibi olacaksınız.

Download: Fresh Tulips Screensaver

4.Majestic Winter Screensaver

Karlı dağların beyaz zirveleri sizi bekliyor.Masanızın üstünü inanılmaz zirvelerin karlı manzaraları ise süsleyin.Kışın ürpertici güzelliğini ve farklı yüzünü bu ekran koruyucu da görebilirsiniz.

Download: Majestic Winter Screensaver

5.Amazing Universe Screensaver

Dünyayı ve evreni bu ekran koruyucu ile keşfedin. Renkli 3D gezegenler ile birlikte yıldızları ve uzayın derinliklerini bu ekran koruyucu masanızın üstüne taşıyor.Galaksimizin çok ötesindeki uzayı görüntülemek için bir teleskop açmanıza gerek yok.


Download:Amazing Universe Screensaver

 Devamı 2. sayfada…

En İyi 10 Ekran Koruyucu İçin Yorum Yap