Fare Ayarları Nasıl Yapılır?

İşaretçi Seçenekleri

İşaretçi Hızı

Mause işaretçisinin hareket hızını da istediğiniz gibi ayarlamanız yine mümkün.Bu ayarı yapmak için de “İşaretçi Seçenekleri” sekmesine tıklamanız gerekir.Bu sekemeye geçtiğiniz vakit “Hareket” bölümü ile karşılaşacaksınız.Çubuk üzerindeki imleci “Yavaş” ve “Hızlı” seçenekleri arasında hareket ettirdiğiniz vakit işaretçinizin ekrandaki hızının da değiştiğini göreceksiniz.

Fare İzleri

Yine “İşaretçi Seçenekleri” sekmesinden  “Görünürlük”e geçerek “İşaretçi İzini Göster” kutusuna tıkladığınızda, ekrandaki küçük okun hareket sırasında iz bırakmasını sağlayabilirsiniz.

İşaretçi Görünümü Değiştirin

Farenizin görünümünü değiştirmek istiyorsanız yani farenizin küçük okunu değiştirmek istiyorsanız “İşaretçiler” sekmesinin üst kısımdaki “Düzen” menüsü yardımıyla farklı görünümler seçebilirsiniz. Bir çok farklı seçenek arasında kendinize göre olanı seçebilirsiniz.Mevcut alternatifler sizin için yeterli değilse, daha fazlasına internetten ulaşma şansınız da var.

Fare Ayarları Nasıl Yapılır?” İçin 2 Cevap

  1. yha farenin aşağı yukarı itmek için bi tuşu varya onu aşağı veya yukarı çıkarınca sayfa tekrarlanarak gidio seri olmuyo yhani nasıl çözebilirim sorunu

  2. yha kardeş benim kullandığım laptop . Tam olarak adını bilmiyorum ama fareyi yönetmek için ayrılan bölüme tıklayınca çalışmıyor. Sağ ve sol tuş çalışıyor . Ortaya tıklayınca nasıl çalışır admin ? Acil

Fare Ayarları Nasıl Yapılır? İçin Yorum Yap