Geri Dönüşüm Kutusundan Silinen Dosyaları Geri Getirmek

Silinen Dosyaları ve Verileri Kurtarın

Bilgisayarınızda işinize yaramayan dosyaları silmek çok doğaldır.İki türlü silme yönteminden hangisini seçtiğiniz çok önemli değildir ancak bazı durumlarda çok önemli olabilir.Birinci silme yöntemi çöp kutusuna göndermektir.Bu durumda sildiğiniz dosyayı geri getirebilirsiniz.Ancak ikinci durum ise shif+delete yaparak geri dönüşüm kutusuna göndermeden silmektir.Bu durumda sildiğiniz dosyayı geri geri getirmeniz mümkün değildir.Anca bunun da çözümü bulunmkta…

Tamamen sildiğiniz dosyalar bilgisayarınızdan temizlenmediği için hala geri getirme şansınız bulunmaktadır.Bu işlemi yapan bir çok yazılım bulunmaktadır ancak ben size bir kaç tanesini önereceğim.En çok kullanılan ve en iyisi diyebileceğimiz yazılımlar bunlardır.

Bu veri kurtarma yazılımları sildiğiniz dosyaları, bulur ve daha sonra bölümü detaylı bir şekilde okuyarak silinmiş olan dosyaları bulur ve de kurtarır.Aşağıdaki yazılımlardan birini indirerek sildiğiniz dosyayı tekrar geri getirebilirsiniz.

Recovery My Files

Rrecuva

Geri Dönüşüm Kutusundan Silinen Dosyaları Geri Getirmek” İçin 6 Cevap

  1. ya recovery my filesi kurdum tam dosyaları almaya geldi şifre istiyor siz bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.

  2. satın almalı program olduğunu baştan yazsaydınızda ona göre yüklemeseydik bizde !!

  3. İyi günler bende google drive uygulaması fotoğraflar ve ondrive var oradan sildiğiniz resimler çöp kutusundan silinmiş nasıl kurtaracak bilirim bana yardım edin lütfen benim için manevi değeri çok yüksekti ne gerekiyorsa yaparm??????

  4. İyi günler bende google drive uygulaması fotoğraflar ve ondrive var oradan sildiğim resimler çöp kutusundan silinmiş nasıl kurtara bilirim bana yardım edin lütfen benim için manevi değeri çok yüksekti ne gerekiyorsa yaparm??????

Geri Dönüşüm Kutusundan Silinen Dosyaları Geri Getirmek İçin Yorum Yap