JPG den PDF ye Dönüştürme Programı

PDF İçine Belgeleri & Resimleri Tarama Ve Dönüştürme

SuperGeek Free JPG To PDF Converter, temelde PSD, JPG, TIF, BMP, PNG, EMF, PCX, TGA vb gibi yaygın olarak kullanılan tüm resim formatlarını PDF içine dönüştürmek için tasarlanmıştır. Bu görüntüleri dönüştürmeden önce kullanıcılara dosya sıkıştırma ve sayfa boyutunu sağlar. Ksaca JPG den PDF ye çevirme programı da diyebiliriz.

Görüntü dosyalarını PDF formatına dönüştürmekle kalmıyor, aynı zamanda seçilen resmin PS (PostScript) dosyasını oluşturmayı sağlar. Görüntü dosyası seçin veya PDF formatına dönüştürmek için dahili tarayıcı özelliği ile belgeyi taramak için seçebilirsiniz.

Özellikle Adobe Acrobat yazılımının gerek kalmadan JPG, GIF, BMP, Adobe PDF dosyalarının içine PNG, PSD, vs ve Postscript belgeler dahil olmak üzere birçok görüntü dosyaları dönüştürmek için tasarlanmış basit bir program ve web üzerinde görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Bu akıllı dönüşüm programını tek bir PDF dosyası için birden fazla resim dosyalarını dönüştürmeye yardımcı olur. Kendi PDF fotoğraf albümünüzü yapabilirsiniz.

Kurulumdan sonra, dönüşüm sihirbazını başlatmak için uygulamayı çalıştırın. Çıkış dosyası (PDF veya PS) tipini seçmek isteyecektir. Sadece gerekli biçimini seçin ve devam etmek için İleri’ye tıklayın.

 

 

Şimdi, çıkış yeri, kağıt boyutu (örneğin A4, A3, Letter, Legal vb) ve sıkıştırma (RLE, G3Fax, G4Fax, Jpeg) seçmeniz gerekir. Seçenekler yapılandırıldığı zaman, bir sonraki adıma geçin. (Seçenekler seçerken çok dikkatli olun, bir sonraki adıma geri atlayamaz, unutmayın)

 

 

Bu adımda, New Page from File (dosyadan yeni sayfaya) veya New Page from Scanner (tarayıcıdan yeni dosya) tıklayarak dosya (lar) seçin. New Page from Scanner seçilmesi doğrudan bir tarayıcıdan belgenizi erişecek.

 

 

Dönüşüm sürecini tamamlamak için Next tıklayın. Yaptıktan sonra, dönüşüm sihirbazı kapatabilirsiniz veya Another seçebilir ve yeni bir resim/belge dönüştürebilirsiniz.

 

 

Genel olarak, SuperGeek Free JPG to PDF Converter hızlı ve güvenilir bir görüntü-pdf dönüşüm programı olduğunu kanıtlıyor. Bu program ücretsiz kullanılabilir ve Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemleri ile uyumlu çalışıyor.

SuperGeek Free JPG to PDF Converter İndir – Ana sayfa

JPG den PDF ye Dönüştürme Programı İçin Yorum Yap