LOCO: Lands of Chaos Online

Lands of Chaos Online RPG ve RTS

Lands of Chaos Online en büyük RPG oyunlardan birisi.Bir çok RPG oyun arasından sıyrılan Lands of Chaos Online RPG ve RTS türünün başarılı bir karışımı olarak karşımıza çıkıyor.Alplaya tarafından hazırlanan bu oyun ücretsiz online oyunlardan  birisidir.

Bir çok RPG oyunu oynarken aklınıza şu geliyor.Bu oyun başka bir oyuna benziyor yada bu oyun başka bir oyunun kopyası…Ancak LOCO: Lands of Chaos başka bir oyunu örnek almadan RTS ve TPS’yi birleştiriyor. Gerçek zamanlı strateji ve üçüncü kişi bakış açısından bir RPG’yi harmanlayan bir oyun LOCO.

LOCO’nun Diğer Oyunlardan Farkı

LOCO – Land of Chaos online, taktiksel ve aksiyona dayalı online bir RPG’dir ve  MMORPG, taktikler ve 3rd person shooter (3. kişi gözü ile görülen oyun) gibi popüler oyun janrlarının en iyi öğelerini bir araya getirir.

Her karakter, yetenekleri, yüzlerce silahı, zırh ve çok sayıda daha pek çok eşyayı geliştirebilecekleri pek çok imkana sahiptir. Bu devasa savaşta dünya genelindeki binlerce kahramanla birlikte veya onlara karşı savaş.

İllaki başka oyunlara benzetmemiz gerekirse Warcraft III mod’larından olan Defense of Ancients moduna benzetebiliriz.DoTA’ya benzetmemizin nedeni ise iki türü harmanlayan bir oyun olmasıdır.Çünkü Warcraft III mod’larından olan Defense of Ancients modu da bu işi yapmakta…

Buna rağmen LOCO: Lands of Chaos’un farklı yönleri ağır basıyor. Karakterimizi 3. kişi başık açısından görüyoruz ve kamera açıları başta olmak üzere oyun bir RPG’den çok FPS’yi andırıyor. Temposu ve sunduğu eğlence ile denemeniz gereken bir oyun…

LOCO:Lands of Chaos Online

LOCO: Lands of Chaos Online” İçin 5 Cevap

LOCO: Lands of Chaos Online İçin Yorum Yap