Media Get Kullanımı ve Sorunları

Media Get Hakkında

Media Get kullanımı ile ilgili ve bir kaç soruna ve özellikle Media Get programını PC den kaldırma ile ilgili sorunlara yanıt bulmak istedim. Media Get kullanımı ile ilgili ve bazı sorunlar için yardımcı olmuşumdur umarım.

MediaGet Programını İndir

Media Get Arama Nasıl Yapılır?

Arama 5 kategoride “oyun, müzik, film, software ve tüm” diye ayrılmıştır. ayrılmıştır. Daha detaylı arama için yazılım uygun bölümü tercih etmelisiniz.Örneğin film arama yapmak istiyorsanız  “Search” boşluğuna arama yapmak istediğiniz filmi yazıp “Video” seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Eğer aramak istediğiniz kategoriye uygun bulamıyorsananız “All” (Tümü)seçeneğini seçerek arama yapabilirsiniz.

İndirme Hızı Düşükse Ne Yapılmalı?

Düşük hızda sorun, çeşitli faktörlere bağlı olabilir.

 1.  internet bağlantı hızı. Internet servis paketi veya sağlayıcısından dolayı kaynaklanabilir. İnternet hızınız düşükse indirme hızınız da düşük olur.
 2. Paylaşımcı ekleme sayısı, dosya paylaşımı. Bazı Torrent dosyalarını ekleme zorunda değilsiniz. Bu p2p ağları belirli bir özelliktir. Ancak daha yüksek bir derece ile aynı adı taşıyan başka bir dosya arama yapabilirsiniz.
 3.  “Ayarlar(Setting)” -> “Gelişmiş ayarlar (Advanced Settings)” -> ”Bağlantılar(Connections)” adımlarını izleyerek “Gelen Bağlantılar” (Incoming Connections) karşısındaki “RANDOM” tıklayınız.. Bu fonksiyon, bağlantı noktasını değiştirerek indirmenize devam edebilirsiniz.

Arama Sonuçlarında ”Paylaş(Share)”  Nedir?

“Share” düğmesine basarak dosyalarınızı arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlar. Arama sonuçlarından “Share” ve “Transfers” kısmından dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Bu düğmelere tıklayarak bir bağlantı alabilir ve arkadaşınızla paylaşım yapabilirsiniz.

Bir Torrent Dosyası Nasıl Oluşturulur?

“Transfers” bölümün de “Create a torrent file (Bir Torrent dosyası oluştur)” bölümünden torrent dosyanızı oluşturabilirsiniz. Bu konuda sıkıntı yaşarsanız “Support” (Destek) bölümünden faydalanabilirsiniz.

Media Get Programı Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır?

 1.  “Başlat” -> “Programlar” -> “MediaGet” -> “Uninstall MediaGet” adımlarını takip ederek veya ”Başlat” -> “Denetim Masası” -> “Porgram Ekle-Kaldır” adımlarını takip ederek sisteminizden kaldırabilirsiniz.
 2.  Eğer kaldırmakta sorun yaşarsanız. “Ctrl + Shift + Esc” (Windows Görev Yöneticisi)yapın, “mediaget.exe” gözüküyorsa sisteminizden kaldıramazsınız. Yani  “mediaget.exe” nin gözükmesi Media Get programınızın sisteminizde çalışır durumda olduğunu gösterir. Burdan “mediaget.exe” üzerine sağ tıklayarak ”İşlemi Sonlandır” seçeneğini seçerek 1.Adımı uygulayın.

Comments

 1. bERKTUĞ says

  SAĞOL KARDEŞİM.ZIKKIM PROGRAMI AOE 3 İNDİRMEK İÇİN İNDİRDİM FAKAT İNDİRMEDİ.BENDE KALDIRAYIM DEDİM KALDIRMADI İNAT ETTİM OLMADI SONRA GOOGLEYE GİRDİM VE MEDİA GET NASIL KALDIRILIRDA İLK SAYFAYA BURAYA TIKLADIM.GÖREV YÖNETİCİSİNDEKİ İŞLEMİ YAPINCA KALDIRDI YOKSA KLASÖRLERİ HERŞEYİ SİLMİŞTİM SAĞOLUN

 2. GOKHAN says

  DOSTUM PROGRAM INDIDE IRSEY YAPAMIYORUM OYUN INDIRDIM SADECE INDIRMEYI BASARABILDIM NASIL ACICAM BU OYUNU SIMDI

 3. ozkan says

  mediaget ten indirdim nba2k12 oyununu daemon tools ta nasıl kurmam gerekio yada bısekılde nasıl kurarım

 4. Canamca says

  Ben klavyeden cd rom açma kapama programı arıyordum,sanırım bu sitede yok yada ben bulamadım.

 5. remzi says

  ben mediaget kullanıyorum ama birkaç oyun indirdikten sonra 3. oyunda %92 de kaldı bırdaha birşey indirmedi nedeni nedir acaba

 6. tuğba says

  mediaget ten film indirdim ama altyazısı yok.orijinal diliyle iniyo..ne yapabilirim.yardımcı olabilirmisiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir