Microsoft Office 365 Final Sürümü

Microsoft Office 365

Microsoft Office 365 Final Sürümü.Microsoft Office paketlerinden farklı olarak Microsoft Office 365′i tanıttı. Microsoft cloud üzerine önemli hizmet ve uygulama taşımak için geniş bir strateji uyguluyor. Google, Apple, Amazon ve diğerleri gibi, Microsoft cloud computing görülmemiş adımlar atıyor. Microsoft, dijital ihtiyaçlara uygun olarak hayatımıza önemli bir ürün katıyor.

Office 365 Paketi

Adından da anlaşılacağı gibi, Office paketi 365 kullanıcılar için tam bir Microsoft eko-sistem oluşturmak istiyor.

Microsoft Professional Plus

Microsoft Professional Plus tam cloud entegre verimlilik aracı. Bu kullanıcılar için farklı aygıtlar ve farklı bölgeler arasında iletişim ve işbirliği sağlar.

Microsoft Exchange Online

Mükemmel bir e-posta ve kişisel bilgi yönetim çözümü sağlar. Kullanıcılar ayrıca 25 GB e-posta depolama erişimi kazanacaktır. Microsoft ayrıca, ağırlıklı olarak, virüs ve spam karşı korunmak için Microsoft Forefront Online koruma kullanır güvenlik kimlik bilgilerini vurguluyor.Diğer ürünler gibi, çeşitli farklı platformlar (Mac, PC, Android ve RIM) ve cihazlara (akıllı telefonlar ve PC’ler) ulaşılabilir özelliği mevcut.

Microsoft SharePoint Online

Kullanıcılar için belgeleri paylaşmak ve birbirleri ile bilgi online bir sistem olarak hizmet vermektedir. SharePoint intranet ve takım siteleri kurmak için de kullanılabilir.

Microsoft Lync Online

Lync Online ses, video, anlık mesajlaşma ve web konferans özellikleri tam entegreli bir iletişim sistemi. Ayrıca ekranları paylaşabilir ve diğer işbirliği çeşitli  araçları kullanabilirsiniz. Kullanıcılar Lync istemcisi kullanıyorsanız, aynı zamanda Microsoft Outlook, Office SharePoint ve diğer Office Uygulamaları ile iletişim başlatmak mümkün olacak. Windows Live Messenger ile entegrasyon da mümkündür.

Office Web Apps

Office Web Apps da Word, Excel, OneNote, PowerPoint ve diğer standart Microsoft Office uygulamaları yer alacak. Kullanıcılar, farklı cihazlar arasında kendi özgün biçimini Microsoft belgelerini görüntülemek, düzenlemek ve paylaşabilecek.
Microsoft Office 365 için üç standart paket oluşturdu.

 

Profesyoneller ve küçük işletmeler için Office 365:

E-posta, web sitesi hizmeti, ücretsiz online destek ve ay için aylık abonelik paketi içerir. 25 üye için geçerli olmaktadır.Ancak, özel bir BT personeli dahil değildir. Aylık ücret kullanıcı başına 6$.

 

Orta ölçekli işletmeler ve işletmeler için Office 365:

Bu özellik, BT önceden yapılandırma, Office Professional Plus, sürekli BT yöneticisi destek ve aylık – yıllık sözleşmeler arasında bir seçim sağlar. Ayda her kullanıcı için  27 $- Kurumsal aralığında 10 $. Kullanıcı başına 10 $ – 4$ arasında Kiosk İşçi planları fiyatlandırılır.

 

Eğitim için Ofis 365:

Bu sürüm, okullara ve üniversitelere yönelik çeşitli verimlilik araçları içerecek ve BT desteği sunuyor.

Office 365 İçin Skype Enjtegrasyon

Microsoft Office 365 ile VoIP platformu için büyük planları var gibi görünüyor. Şu an için, Microsoft, Skype ve Lync İletişim araçları ayrı ayrı ama yakından bağlı olacağını iddia ediyor. Bu, Office kullanıcılarının sorunsuz bir şekilde mevcut verileri entegre olduğu anlamına gelir. Bu yaklaşım, Microsoft Google’ın entegre ses ve video hizmetleri ile güçlü bir rekabet olacağını gösteriyor . Skype, Windows Phone ve Xbox için de kullanılan ve kullanıcıların farklı Microsoft özellikli cihazlar üzerinden iletişim kurmasına izin verecek.

Google Apps ve Office 365

Microsoft ayrıca, bir cloud tabanlı model unleashing İş için Google uygulamaları alıyor.
Ayrıca, Office (365)  Google ve tüketicilere yardımcı olacaktır.  Google ve Microsoft’un rekabeti çok iyi sonuçlar doğuracak. Bu konuda en çok fayda sağlayacak olanlar ise biz kullanıcılar. Şu anda, Google Apps, yaklaşık 50$  yıl/kullanıcı oranına göre daha ucuzdur ancak Microsoft ücretleri de oldukça rekabetçi. Ayrıca, Office 365 özellikleri yüksek kaliteli ürünler ve daha iyi destek hizmetleri sunacak.

Google Apps ve Office Kullanıcıları:

Siz değerli okuyucularımız. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Microsoft Office kaybettiği kullanıcı kitlesini 365 ile geri getirecek mi? Siz olsanız Google Uygulamaları veya Office 365 işletmelerinden hangisini tercih ederdiniz? Bu konu hakkında fikirlerinizi ve düşüncelerinizi bize bildirin! Tercih konusunda sıkıntı yaşayan kullanıcılar ve hepimiz için faydalı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir