Motorola XOOM Android Tablet PC İnceleme

Motorola’nın Tableti Hazır

Taqblet piyasasına giriş yapmaya hazırlanan Motorola sonunda bu hazırlığını tamamladı ve ilk tabeltini Ces 2011’de duyurdu.Android işletim sistemli Motorola tablet bilgisayar resmen tanıtıldı ve bütün özellikleri ile birlikte videosu burada.

Motorola merakla beklenen tablet bilgisayarına Motorola XOOM adını verdi ve işletim sisitemi olarak da yeni nesil tabletler için geliştirilen Android 3.0 Honeycomb işletim sistemini kullandı.

Video Kalitesi ve Ekranı

Diğer tabletlere nazaran daha çok eğlenceli bir tablete benzeyen Motorola XOOM, 1080p video oynatabilme yeteneğine sahip.Ayrıca bu görüntüleri HDMI çıkışı üzerinden yüksek çözünürlüklü ekranlara aktarabiliyor.Apple’ın tableti olan iPad’in ekranının 9,7 inç olduğunu hatırlatarak, Motorola’nın tabletin 10.1 inçlik ekranı olduğunu söylemekte fayda var.Görün kalitesi olarak da çok başarılı bir ekrana sahip.

Motorola XOOM hem HTML 5 hemde Adobe Flash Player 10.1 bulunan tarayıcı ile geliyor.İnternet keyfini daha ileriye götüreceği kesin olan bu tablet, gelişmiş multimedya özellikleri ile de beklentileri tamamen karşılayabiliyor.

Motorola XOOM Android Tablet PC İnceleme” İçin 2 Cevap

  1. ben böyle bi tablet hayatımda görmedim bu nasıl bir tabletki servise yolladfıgım halde ikinci kez vce aynı yerden arıza veriyor bu nasıl bir iş kardeşim insanları sömürmekten vaz geçin dünya çapındaki bir markaya yakışıyormu yazıklare olsun bir aypet leri geçiyomuş yok daha iyimiş ne iyisi be beş kuruşta etmez bu nasıl bir frezilliktir ya

  2. aynı yerden ikinci kez arıza yaparmı bi cihaz ya yazıklar olsun aldıgınız para size haram zıkkım oklsun

Motorola XOOM Android Tablet PC İnceleme İçin Yorum Yap