Nero İle MP3 CD ve MP3 DVD Yapma

Nero İle MP3 CD/DVD Yapalım

Sizlere Nero ile nasıl MP3 CD’si yapıldığını anlatacağım.Nero ile MP3 CD ve DVD yapma işlemine detaylıca bakalım..Nero Burning ROM kullanarak ses dosyalarımızda MP3 CD veya DVD oluşturalım.

Nero Burning ROM’u çalıştırdığınızda karşınıza yukarıdaki ekran gelecektir.Bu ekranda yapmak istediğimiz işemi seçiyoruz ve seçtiğimiz işlemden sonra o kategoride hangi işlemi yapmamız gerektiğine karar veriyoruz.

Devamı 2. sayfada…

Comments

  1. burak says

    KARDEŞİM ÇOK TEŞŞEKÜR EDİYORUM VALLAHİ SÜPER ANLATMIŞSIN EMEĞE SAYGI ÇALIŞMALARININ DEVAMINI DİLİYORUM. ( BEN ÖYLE HERŞEYE YORUM YAPMAM AMA BUNA YAPMA GEREĞİ DUYDUM TEKRARDAN TESEKKURLER (: )

  2. berkay says

    Bbende aynısını yapıyorum. Fakat. Ben bişey merek ediyom anlatmış olduğunuz işlemin 5. aşamasında sol tarafta bi ok var ona tıkladığımızda ayrı bi bölme açılıyo. O bölmede yazım ayrları kısmında track-at-once mi yoksa disc-at-once mi seçilmeli ve bunlar ne demek oluyo bana bunu açıklayabilirmisiniz. LÜTFEN

  3. çetin says

    aynı anlattığınız gibi yapıyorum yazmaya başlıyor %16 da kalıyor bir süre sonra yazım başarısız diye cd çıkarıyor ne hata yapıyorum acaba yardımcı olurmusunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir