Norton AntiVirus 2012 – McAfee İnternet Security 2012 6 Aylık Ücretsiz Deneme

Norton AntiVirus 2012 – McAfee İnternet Security 2012 6 Aylık Ücretsiz Deneme Sürümü.

Virüsleri, casus yazılımları ve diğer zararlı öğeler bilgisayarınızı korumak için iyi bir güvenlik yazılımı arıyorsanız, Norton Antivirus 2012 ve McAfee İnternet Security yazılımları 180 günlük ücretsiz deneme sürümünü indirmek için mükemmel bir fırsat.

Genellikle, güvenlik yazılım satıcıları tam ürün için 30 günlük deneme sunuyor. Facebook Antivirüs Market‘ini açtıktan sonra kullanıcılar için çok güzel bir fırsat sunuyor. Norton Antivirus 2012 ve McAfee İnternet Security 2012 yazılımının 6 aylık ücretsiz deneme sürümünü kullanıcılarına sunuyor.

Norton Antivirus 2012 PC’nizden tehditleri tespit etmek ve kaldırmak için akıllı koruma dört farklı katmanları ile birlikte geliyor. Güvenlik yazılımının yeni sürümü şüpheli web bağlantıları ve yüklemeler için Facebook haberlerini hızlı bir şekilde tarar ve sizi uyarır. Norton Antivirus de güvensiz bağlantıları ve ekleri e-posta ve anlık iletileri tarar.

Eğer gelişmiş bir güvenlik yazılımı arıyorsanız, virüslere, casus yazılımlara ve zararlı yazılımlara karşı tam koruma sağlayan McAfee Internet Security 2012 denemenizi tavsiye ederiz. Aynı zamanda iki yönlü bir güvenlik duvarı içerir. McAfee Internet Security güvenli bir şekilde internette gezinti için gereken tüm özellikler ile birlikte geliyor. Kolay Temizlik özelliği kullanılmayan uygulamaları, önbellek tarayıcı dosyaları ve sistem gereksiz dosyalarını kaldırır ve Windows’un hızlanmasını sağlar.

Anti-spam koruması, ebeveyn kontrolü, ve 1GB online yedekleme McAfee bulunan diğer bazı özellikleri vardır. Ön yükleme taraması, çıkarılabilir aygıt tarama ve anti-bot koruması McAfee Internet Security 2012 de bulunan yeni özellikler.

McAfee ve Norton AntiVirus 2012 yazılımını indirmek için bu promo sayfasını ziyaret edin. Bu güvenlik yazılımı sadece Windows XP, Vista ve Windows 7 işletim sistemleri ile uyumludur.

Windows 8 ile ilgili istiyorsanız, size Norton Internet Security 2012 veya Kaspersky Internet Security 2013 indirmenizi öneririz.

Norton AntiVirus 2012 – McAfee İnternet Security 2012 6 Aylık Ücretsiz Deneme İçin Yorum Yap