Online Mp3 Kesme Siteleri

Online Mp3 Kesme Siteleri

Mp3 kesme (cutter) programlarının yanı sıra ücretsiz olarak program kurmadan online olarak Mp3 kesme (cutter) yapabilirsiniz. En çok kullanılan ve en basit şekilde Mp3 kesme (cutter) işlemini yapabileceğiniz site önerilerin de bulunacağım.

mp3cut

Mp3cut.net, online mp3 dosyalarını kesebilirsiniz. Şu andan itibaren, cep telefonunuz için zil sesleri kesilmiş ve oluşturmak için zor programlar gerekmez. Üç basit işlem ve zil sesi hazır!

Aşağıdaki adımları uygulayarak yapabilirsiniz.

1.Adım: Upload Etme

Upload mp3 butonuna tıklayarak bilgisayarınızdan kesmek istediğiniz mp3’ü yükleyin.

2.Adım: Kesme

Kesmek istediğimiz bölümü ayraçlarla ayırıyoruz ve Cut and download butonuna tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra bilgisayarınıza kaydet penceresi çıkıyor ve kaydediyoruz. Bu kadar kolay bir şekilde mp3’ümüzü kesiyoruz. Program kurmaya gerek yok.


 

Cut MP3 Files Online

MP3 Kesme, bu MP3 çözmek için kalmadan parçaları MP3 dosyalarını kesip sağlayan basit bir Web 2.0 bir yardımcı programdır. Bu araç, MP3 MP3 kalitesini kaybetmeden çerçeve seviyesinde keser.
MP3 yüklemek gerekmez, CutMP3.net yerel MP3 keser. Ücretsiz online MP3 dosyalarını Kes.

1.Adım: Open MP3

Open MP3 butonuna tıklayarak kesmek istediğimiz mp3’ü seçiyoruz.

2.Adım: Cut

Kesmek istediğimiz bölümü ayraçlarla ayırıyoruz ve Cut butonuna tıklayarak mp3’ümüzü kesiyoruz. Kesmek istediğiniz bölümü seçmeniz için Play seçeneği ile belirleyebilirsiniz.

Online Mp3 Kesme Siteleri İçin Yorum Yap