PDF Şifreli Dosyayı Çözme Programı

PDF Şifreli Dosyayı Çözme Programı

PDF Password Recovery ücretsiz programı ile şifrelenmiş PDF dosyalarının şifresini çözme programı.

Ihtiyacınız olabilecek iki PDF şifre Kurtarma araçları vardır:

1.PDF Password Cracker

  • PDF Password Cracker Enterprise sürümü, kaba kuvvet ve sözlük saldırılar, etkin hız için optimize edilmiş “kullanıcı” ve “şifre” şifreler için arama yapmanızı sağlar. Buna ek olarak, 40-bit şifreleme kullanan PDF dosyalarını şifre çözme (ne olursa olsun şifre uzunluğu ve karmaşıklığı) garantisi. Anahtar arama saldırı vardır.
  • PDF dosyası daha fazla güvenlik seçenekleri kaldırın: Meta veri çıkarın, javascript eylemler çıkarın, tüm yorumları kaldırın, gömülü dosya çıkarın, yer imleri kaldırın, özel verileri kaldırma adlı hedef çıkarın, tüm form eylemleri çıkarın, dijital imzalar çıkarın, veri akışları sıkıştırın .

PDF Password Cracker programını burdan indirin.

2.Atomic PDF Password Recovery

Atom PDF Password Recovery, baskı, metin ve grafik seçerek (ve Pano içine kopyalayarak) veya açıklamaları ve form alanları ekleme / değiştirme, düzenleme (değiştirme) Adobe Acrobat PDF koruyan güvenlik ayarlarını sınırlamalar devre dışı bırakmak için oluşturuldu.

Bu program, herhangi bir güvenlik ayarlarını sınırlamalar olmadan PDF dosya kopyalama, yazdırma ve diğer işlevleri etkin ve kısıtlamaların bir daha sizi rahatsız etmeyecektir, düzenleme ayarlayabilirsiniz anlamına gelir bir 1:1 kopya, bir PDF dosyası oluşturma değiştirir.

Adobe Acrobat 7.x, 128-bit şifreleme özellikleri de dahil olmak üzere tüm sürümleri Atom PDF Password Recovery tarafından desteklenmektedir.

Atomic PDF Password Recovery basit ve sezgisel bir arayüze sahiptir. Sadece birkaç adım ve şifre çözme yapılır. Şifresi çözülmüş dosya düzenlemek / kopyalama / yazdırma işlevleri etkin yani, herhangi bir kısıtlama olmaksızın herhangi bir PDF görüntüleyici (örneğin Adobe Acrobat Reader) açılmış olabilir.

Atom PDF Password Recovery programını burdan indirin.

PDF Şifreli Dosyayı Çözme Programı İçin Yorum Yap