PlayStation3 İçin 3D ve Hareket Algılayıcı Tenis Oyunu

PS3 Destekli Virtua Tennis 4

Virtua Tennis 4 oyunu büyük yeniliklerle PlayStation 3 için geliyor.Oyunun 4 serisi için Move ve 3D desteği olacak.Virtua Tennis oyunun en gerçekçi versiyonu olarak karşınıza çıkacak olan 4 serisi teknolojik alt yapısı ile dikkat çekiyor.

Virtua Tennis oyunu PlayStation®3 için geliştirilmekte olduğu SEGA tarafında duyuruldu.

Virtua Tennis 4, Move ve 3D desteğiyle PlayStation 3’e geliyor. Serinin en gerçekçi oyunu olması planlanan yeni yapım, içerdiği teknoloji alt yapısıyla, oyun tarihine adını yazdırmaya aday.Oyun PlayStation® Move uyumluluğu ve 3D teknoloji desteği içererek geliştiriliyor.En gerçekçi tenis deneyimini sunmayı amaçlayan Virtua Tennis ekibi oyunu 211 yılında çıkarmayı planlıyor.

Virtua Tennis 4 ile Gelen Yenilikler

Virtua Tennis 4 oyunu ile birlikte bir çok gerçekçi özelliklde beraberinde geliyor.PlayStation Move ile Virtua Tennis 4 oyununda raketin açısını, topun falsosunu ve hızını, vuruşun gücünü de belirleyeceksiniz.

PlayStation Move’un gelişmiş hareket sensörleri, kumandanın hızlı hareketlerini bile isabetli biçimde takip ederek oyuncuların raket kullanma yeteneklerini sergilemelerine olanak sağlıyor. 3D teknolojisini de destekleyen Virtua Tennis 4 gerçek tenis deneyimini iyiden iyiye yaşatacak.

2011 yılında piyasaya sunulacak olan Virtua Tennis oyunun PlayStation 3 versiyonuna ait ek özellikler ve tenisçi kadrosunun önümüzdeki aylarda açıklanacak.

PlayStation3 İçin 3D ve Hareket Algılayıcı Tenis Oyunu İçin Yorum Yap