QR Kodları, Kartvizit, El İlanları ve Antetler Oluşturma

SpringPublisher İle QR Kodları, Kartvizit, El İlanları ve Antetler Oluşturma

SpringPublisher birkaç dakika içinde Kartvizit, El ilanları, Kartpostallar, Antetler oluşturmak ve yazdırmak için olanak sağlayan bir profesyonel ve kullanımı kolay masaüstü uygulamasıdır. QR kodları, haritalar, vektör şekilleri, logolar ekleyebilir ve bunları isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Uygulama sıfırdan gerekli proje tasarlamaya başlamak veya önceden tasarlanmış şablon seçimi ve düzenlemeyi sağlar. Şablonları bir uygulama içinde hem seçebilir ve ayrıca yüksek kaliteli şablonları indirmenize olanak sağlayan bir çevrimiçi şablon mağazası mevcuttur.

Uygulamayı başlattığınızda, sıfırdan yeni bir proje oluşturmaya başlamak için ya da bir şablon yüklemek için seçebilirsiniz. İhtiyacına göre, resim vb ekleyip, şablonu düzenleyebilirsiniz. Online şablon deposuna erişmek için sağ taraftan Web Template Library seçin.

SpringPublisher ana arayüzü sol, üst ve sağ tarafında özenle yerleştirilmiş tüm araçlara sahiptir. Üst kısmında Yeni Proje, Aç, Proje Kaydet, Resim ve Yazdır seçenekleri var. Görüntü, Metin, Shape, Harita ve QR Code gibi farklı öğeleri, sol taraftan yerleştirme için seçilebilir Düzenle, Sil, Kopyala, Yapıştır, Geri Al gibi düzenleme seçenekleri, vs bunların altında görünür.

 

Ekle QR Code seçenekleri Önplan Rengi, Arka Plan Rengi ve Hata Düzeltme yapılandırmak ve İçerik olarak Ad, Soyad, Organizasyon, Başlık, Telefon, E-posta adresi ve web sitesi girmenizi sağlar.

 

 

SpringPublisher Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 32-bit ve 64-bit sürümlerinde çalışır.

Not: Yükleme sırasında, işaretini Babylon Toolbar yükleme seçenekleri sisteminizde istenmeyen yazılımlar edinmekten önlemek için emin olun.

Free Download: SpringPublisher İndir (4,41 Mb)

Program ücretsiz sürümünü dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Pro sürümünü satın almak ve program hakkında daha detaylı bilgi için program ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

QR Kodları, Kartvizit, El İlanları ve Antetler Oluşturma İçin Yorum Yap