Silinen Dosyaları Kurtarma-Geri Getirme Programı

Silinen Dosyaları Kurtarma-Geri Getirme Programı

Pandora Recovery – Silinen Dosyaları Kurtarma,Geri Getirme Programı.

FAT32 veya NTFS dosya sisteminde bir dosya silme, onun içeriğini diskten silinmez. Dosya Ayırma Tablosu (File Allocation Table)veya Ana Dosya Tablosu (Master File Table) veri dosyası için sadece referans olarak silinir. Bu, silinmiş dosyaları kurtarmak veya yeniden dosya sistemi için görünür kılmak mümkün olabilir.

Pandora Recovery türü ne olursa olsun  NTFS ve FAT ile biçimlendirilmiş birimlerde silinen dosyaları bulmak ve kurtarmak için  resimlerinizi, müziklerinizi, videolarınızı ve belgelerinizi kurtarabilirsiniz. Pandora Recovery, sabit disk tarama ve desteklenen dosya formatı ile bilgisayarınıza herhangi bir mantıksal sürücü mevcut ve silinmiş dosyaları ve dizinleri (klasör) bir indeks kurar.Tarama işlemi tamamlandıktan sonra dosyaları kurtarmak ve onları kurtarmak için tam denetime sahip. Var olan ve silinen dosyaların GÖZAT (BROWSE) edebilir veya aşağıdakilerden en az biri hatırlarsanız silinmiş bir dosyayı bulmak için ARA (SEARCH)  işlevini kullanabilirsiniz:

  • Tam veya kısmi dosya adı,
  • Dosya boyutu,
  • Dosya oluşturma tarihi veya
  • Son erişim tarihini Dosya
Bunun üzerine, Pandora Recovery kurtarma yapılmadan belirli bir tür silinen dosyaları (resim ve metin dosyaları) önizleme sağlar. Aynı sürücü silinmiş dosyaları kurtarmak zorunda kalan bu özellik çok önemli hale gelir. Şu anda birkaç resim dosyası türlerini (BMP, GIF, JPG, PNG, ICO, TIF, TGA, PCX, WBMP, WMF, JP2, J2K, JBG, JPC, PGX, PNM, RAS, CUR) olan dosyaları ve birkaç metin önizleme yapabilirsiniz dosya türleri (TXT, LOG, INI, BAT, RTF, XML, CSS). Hızlı Görüntüleyicisi bunun için uygun görüntüleyici bulamazsanız metin olarak dosya içeriğini önizleme sağlar. Hızlı görüntüleyici kullanmak için silinmiş dosya seçip veya Hızlı Görüntüleyicisi simgesini tıklatın veya sağ silinmiş dosya ve ‘Quick View’ tıklayabilirsiniz. Quick View sonra silinen dosyanın bir önizleme görünecektir.

Pandora Recovery İndirme

Pandora Recovery Yazılımını indirmek için tıklayın…

Kurulum Talimatları

Pandora Recovery yüklemek için aşağıdakileri yapın:

  • Belirtilen yükleme sunucularından birinden Pandora Recovery Installer indirin.
  • Sizinle silinmiş verileri kurtarmak için kullanmak istediğiniz bilgisayarda çalıştırın.
  • İndirme linkine tıkladıktan sonra, sadece RUN tıklayın.
  • Kuruluma devam edin.
  • Kurulum yazılımı çalıştırmak ve silinen verileri kurtarma başlatmak için sihirbazı takip edin ve tamamlayın.

ÖNEMLİ!

FileRecovery başarısını artırmak için, kuvvetle ikincil bir sabit sürücüye silinen dosya (lar) kurtarmak, bir ağ sürücüsü, USB flash sürücü veya diğer dış ortam önerilir. Silinen dosya (lar) üzerinde bulunan aynı sürücüye kurtarma fiziksel olarak mümkün olsa da o silinen içerik kısmi veya kalıcı kaybına neden olabilir.

Yardımcı Link;

Pandora Recovery Kullanımı

Silinen Dosyaları Kurtarma-Geri Getirme Programı İçin Yorum Yap