Sonsuz Gmail Hesabı Alma

Sınırsız Gmail Hesabı

Google’nin birbirinde faydalı onlarca servisi var fakat bu servisleri kullanan kişi sayısı çok az.Google servislerininde ilginç ve faydalı özellikleri de bulunmakta.Bu kullanışlı özelliklerden birisi de Gmail hesabı için kullanılan özelliktir.Google’ın elektronik postaservisi Gmail’i kullanıyorsanız bu özellik çok işinize yarayacak.

Gmail‘in nokta (.) karakteri servis tarafından okunmamaktadır.Bu karakterin karakterini okumaması nedeniyle, internet sitelerine üye olurken e-mail’inizi istediğiniz gibi aralara noktalar koyarak verebilirsiniz.Bu noktaları istediğiniz gibi abartabilirsiniz.Böylece sonsuz farklı sayıda mail hesabı verebilirsiniz.

Örnek Anlatım

Örnek vermek gerekirse [email protected] gibi bir mail adresinizin olduğunu varsayarsak bu adres yerine [email protected] adresine mail atsanız da mail gerekli adrese ulaşır.Hatta biraz daha abartalım ve [email protected] adresine mail atsanız da mail gerekli adrese ulaşacaktır.

Üye olduğunuz sitelerin size spam mail atmalarını engelleyebileceğiniz çok güzel bir yöntemdir.Bu sitelere vereceğiniz e-posta adresinizi, aralara noktalar koyarak verin. Böylece eğer site spam yapmaya başlarsa, Gmail filtreleri sayesinde her ilgili postayı otomatik olarak spam kutunuza yollayabilirsiniz.

Sonsuz Gmail Hesabı Alma” İçin Bir Cevap

Sonsuz Gmail Hesabı Alma İçin Yorum Yap