Türkçe ve Ücretsiz Casus Yazılım Temizleme Programı

Casus Yazılımlara Karşı Güvenlik

Bilgisayarınızın güvenliğini en çok tehdit eden zararlılar arasında casus yazılımlar gelmektedir.Kişisel bilgilerin ve şifrelerinizin güvenliğini tehdit eden bu casus yazılımlara karşı bilgisayarınızı ücretsiz bir şekilde koruyabilirsiniz.Hem ücretsiz hemde türkçe kullanma imkanı sunan ve en popüler casus yazılımlarından birisi olan Spybot Search Destroy ile güvenlik endişenizi ortadan kaldırın.

Bu program biligsayarınıza bulaşıp, güvenliğinizi tehdit eden reklam yazılımlarını temizleyebilir ve yeni reklam yazılımlarının bulaşmasını tarayıcı kontrol özelliği ile önleyebilir. Her geçen gün kendisini geliştiren Spybot Search Destroy ile toplamda 780.000 ‘den fazla reklam yazılımını temizlemeniz mümkün.

Programın Internet Explorer için ince ayar özelliği de bulunmaktadır.Programda bulunan tema desteği, program kaldırma özelliği, geri yükleme özelliği, geçersiz kayıt defteri ayarlarını tarayıp bulması, tarama ayarlarının yapılıyor olabilmesi gibi bir çok özelliği de bulunmaktadır.

Program ilk açılışta ingilizce olarak açılacaktır. Açıldıktan sonra Language menüsünden Türkçe’yi seçip programı Türkçe olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Spybot Search Destroy Son Sürüm İndir

Türkçe ve Ücretsiz Casus Yazılım Temizleme Programı” İçin 4 Cevap

 1. BLACKBERRY CASUS YAZILIM

  2011 YENİ VERSİYON PROFESYONEL BLACKBERRY CASUS YAZILIM

  ÖZELLİKLERİ:

  •Telefon görüşmelerini dinleyebilme ( Telefon dinleme )
  •Telefonun bulunduğu yeri dinleme ( Ortam dinleme )
  •SMS mesaj kayıtları ( Gelen / Giden )
  •Arama geçmişi ( Gelen / Giden )
  •Konuşma süreleri tarih ve saat bilgileri ( Gelen / Giden )
  •Baz istasyonu veya GPS nokta yer tespiti
  •Email kayıtları ( Gelen / Giden )
  •İşlemlerin rehberdeki isim bilgisi
  •Simkart değişikligi bilgisi ( Simkart takip )
  •Raporlara internet ile dünyanın heryerinden ulaşabilme imkanı
  •Sınırsız cihaz değiştirebilme
  •%100 Gizli tespit edilemez ve gizlilik ilkesi
  •Telefon menüsünde ve program listesinde görünmez
  •Uzaktan kontrol
  •Doğrudan gprs yoluyla telefona yükleyebilme
  BLACKBERRY CASUS YAZILIM TELEFON DİNLEME ve TAKİP PROGRAMI
  HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR VE CEVAPLARI

  Blackberry casus yazılımını nasıl indirebilirim?

  Tüm casus yazılım ürünleri doğrudan cep telefonunuza indirilebilmektedir. Ürünü satın aldıktan sonra Blackberry casus yazılım programını, internet bağlantısı olan cep telefonuna indirebileceğiniz bir lisans numarası size ulaştırılacaktır.işlemleri yapmanıza yardımcı olacak çok detaylı kullanım klavuzu satın aldığınız ürünle birlikte e-mail adresinize ekte gönderilecektir.

  İnternet bağlantımın olduğunu bilebilir miyim?

  Blackberry casus yazılım casus telefon dinleme programı, cep telefonunuz üzerinde aktif bir Internet bağlantısına ihtiyaç duyar. Eğer cep telefonunuzdan herhangi bir web sitesine bağlanabiliyorsanız hâlihazırda GPRS veya Internet bağlantınız var ve telefonunuz da doğru şekilde konfigüre edilmiş demektir, dolayısıyla herhangi bir değişiklik yapmaya gerek yoktur. Ayrıca tüm özelliklerin çalışıp çalışmadığını test edebilmek için ayarlar içerisinde bir test bağlantısı özelliği mevcuttur.Office Professional casus telefon dinleme yazılımı, cep telefonunuza doğrudan indirilerek kurulur. Herhangi bir bilgisayara veya kabloya ihtiyaç yoktur. GPRS, cep telefonunuzu İnternete bağlamak için kullanılabilecek bir bağlantı şeklidir. Hemen hemen tüm telefonlar günümüzde artık GPRS özelliğine sahiptir.

  Sistem operatörden bağımsız mı?

  Blackberry casus yazılım bir Internet bağlantısı gerektirir. Dolayısıyla operatörünüzün GPRS hizmeti üzerinden raporlar servera yollanır. Bu nedenle GPRS ayarlarınızın yapılmış olması ve GPRS hizmetinizin de açık olması gerekir.

  Blackberry casus yazılım dinleme programı hangi ülkelerde çalışıyor?

  Professional dinleme programı herhangi bir ülkeyle sınırlı değil ve dünyanın her ülkesinde kullanılabilinir. Bu nedenle Türkiye, Polonya, İtalya, Almanya, Azerbaycan,Hollanda Fransa ve Amerika’dan bir çok müşterimiz ürünlerimizi sorunsuz bir şekilde kullanmaktadır. Blackberry Professional telefon dinleme programı GPRS sisteminin olduğu her ülkede çalışır.

  Tek bir sim kartı kullanan bir telefona programı yükleyip daha sonra başka bir sim kartı kullanan eşime verebilir miyim?

  Evet. Ancak hangi sim kartı kullanılırsa kullanılsın GPRS bağlantısının aktif olduğundan emin olunuz. Casus telefon dinleme programı yazılımı , ayarlar menüsü içerisinde bir test bağlantısı özelliğine sahiptir.

  Ayni anda birden fazla telefona programı kurabilir miyim?

  Evet. Çok kullanıcılı lisans şifreniz varsa Blackberry Professional telefon dinleme programını birden fazla telefona kurabilir ve tüm görüşme aktivitelerinin hesabınıza kaydedilmesini sağlayabilirsiniz. Ancak bir adet satın aldıysanız yalnızca bir telefondaki raporları görebilirsiniz fakat söz konusu telefonu dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Çok kullanıcılı lisans için bizimle 0216 322 94 24 veya 0532 560 06 25 nolu telefonlardan bağlantı kurunuz.

  Yazılımın indirilmesi hakkında daha fazla bilgi verir misiniz?

  Blackberry casus yazılımı satın aldıktan sonra e-mail ile yazılım size ulaşır ve aynı zamanda internet üzerindeki özel URL de teslim edilir. Yani telefonunuz aktif bir GPRS bağlantısına sahip olduğu müddetçe izlenecek cep telefonundan ilgili URL’e giderek her an yazılımı yükleme şansınız vardır.

  Casus telefona gelen kısa mesajları, e-mailleri ve çağrı kayıtlarını nasıl okuyabilirim?

  Bu bilgileri görmek için satın alma işleminden sonra isterseniz yönetici telefonunuzdan veya size verilecek özel kontrol paneli adresine bağlanarak. Hesabınızda kişisel hareketleri okuyabilir veya tüm hareketleri içinde tutan bir listeyi indirebilirsiniz.

  Üzerinde casus telefon dinleme programı kurulu olan bir telefon sim kart değiştirildiğinde, daha önceden tanımlanmış olan bir numaraya telefon numarası, hücre kimlik bilgisi, sim kart numarası ve şebeke adını içeren bir SMS gönderecektir. Daha sonra gizli olarak ortamı dinlemek için casus telefon dinleme programı yazılımı özelliğini aktive edebilir ve ayrıca takip etmek amacıyla telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

  Casus telefon dinleme programı aktivasyon şifresi nedir?

  Aktivasyon şifresi, yazılımınızı istediğiniz zaman başka bir cihaza taşımanıza olanak sağlayan bir sistemdir. Bu sayede lisans dönemi boyunca telefonlarınızı değiştirebilir ve yazılımı kullanmaya devam edebilirsiniz.

  Uzaktan Telefonun bulunduğu Ortamı Dinleme özelliği nasıl çalışıyor?

  Üzerinde Blackberry casus yazılım dinleme programının bulunduğu telefon hedef telefon durumundadır. Casus görüşmeler yaptığınız telefon ise izleme telefonu. İzleme telefonundan hedef telefonu aradığınızda hedef telefon takip numaranızı otomatik olarak tanıyacak ve hiç bir belirti olmadan telefon kendi kendini cevaplayacaktır ve size telefonun bulunduğu ortamdaki sesleri dinleme imkanı verecektir. Eğer telefon meşgulse veya herhangi bir tuşa basılırsa casus görüşme sona erdirilecek ve hedef kişiye herhangi bir şey yansıtılmayacaktır.

Türkçe ve Ücretsiz Casus Yazılım Temizleme Programı İçin Yorum Yap