Türkçe Windows 7 Kurulumu (Resimli Anlatım)

Windows 7 Nasıl Kurulur?

Windows 7 işletim sistemi görsel anlamda olsun kullanış açısından olsun XP’yi ve Vista’yı çok geride bıraktı.Dünya genelinde Windows 7 kullanımına baktığımız zamanda ne kadar başarılı olduğunu görebiliyoruz.Vistanın ve XP’nin istatistiklerini kısa bir süre içerisinde geride bırakan Windows 7, kullanıcılar tarafından çok başarılı bulundu.

Windows 7 işletim sisteminin artılarını saymayacağım size ancak bu gelişmiş işlerim sisteminin kurlumunu anlatacağım.Resimlerle adım adım anlatacağım Windows 7 kurulumunu ile rahatlıkla format atabileceksiniz.Anlatacağım Windows 7 kurulumu türkçe ancak ingilizce kurulum CD’si olanlar için ingilizce de anlattım.Aşağıdaki linkten ingilizce kurulumu görebilirsiniz.

http://www.bilgisayarkurtu.com/ingilizce-windows-7-kurulumu-resimli-anlatim-689/

İşte windows 7 fotmat atma işlemi…

Resimli anlatım için 2.sayfaya bakınız…

Türkçe Windows 7 Kurulumu (Resimli Anlatım)” İçin 17 Cevap

 1. selam arkadaşım.. önce emeğine sağlık.. ben şu an xp kullanıorum xp ye format atmam lazmmı yoksa üzerinemi kurucam bilgi verirmisin

 2. cd ye çekip baştan dvd desteğiyle başlatınca kurulum esnasında sanırım upgrade dio o vista için diğerini seçince kendisi atıyormu xp ye format ?? ( yada direk setup ını çalıştırarak kurabiliomuyuz kusura bakma çok bilgim yok)

 3. arkadaşın dedği gibi ön yükleme gelmio dvd den sirek setuptan kuruyorum c ye format attırıp

 4. bence böyle olmaz arkadaşlar videolu anlatırsanız daha iyi anlayacağımızı düşünüyorum…benim arabam var
  arabama müzik yüklemek istiyorum
  ama nasıl yüklenir bilmiyorum yorumları
  okuyun lütfen…(emeğiniz için teşekkürler)
  ama olmamış…:(

 5. slm kardeşler ya ben kurulumu gerçekleştiriyorum sürücü seçme bolumune gelince hiç bi sürücü bulunamadı diyo yardım edin.şimdiden teşşekkürler.

 6. ewet aynı baştan bi iki kere göründü sonra kuruluyordu kurulum yarıda kaldı sonra bi daha sürücü gözükmedi.

 7. diyorum ama hiç bişi ol muo ya bide bios ayarlarındada hard disk bi gelip bi gidiyomuş aca oralardan falan kapattım mı hard diski?

Türkçe Windows 7 Kurulumu (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap