Ücretsiz CD, DVD Veri Kurtarma Yazılımları

Ücretsiz CD, DVD Veri Kurtarma Yazılımları

CD DVD veri kurtarma yazılımı bozuk, çizilmiş veya okunamaz disklerden, CD, DVD lerden veri kurtarmanızı sağlar. Kullanımı kolay programlar ile bozuk CD ve DVD’lerden veri kurtarmanızı sağlar.

CD DVD Veri Kurtarma Programları

IsoBuster (Ücretli)

En kaliteli CD, DVD kurtarma (IsoBuster) programını es geçmek istemedim. IsoBuster programı ücretli bir programdır ama kullanmanız için ücretsiz sürümü de mevcuttur. Ücretsiz sürümden de yararlanabilirsiniz.

IsoBuster son derece uzmanlaşmış, kullanımı kolay-optik medya veri kurtarma aracı. Windows ile yapmak mümkün olmasa bile, high-end programı, verileri geri almanız dea size yardım etmek için kurtarma mekanizmalarına sahiptir. IsoBuster CD,DVD veri kurtarma yazılımının ücretsiz sürümünü indirmek için tıklayın…

Son sürümü, IsoBuster 2.8.5, bazı yeni özellikler ve geliştirmeler barındırmaktadır.

 • Birden fazla dosya işleme yeteneği Windows IO hataları çıkarma sırasında oluşuyordu, bunlar giderildi.
 • LibEWF projenin son ve en büyük durum EWF destek güncellemesi
 • Parçalanmış dosya kapsamlarını gösteren listeleri oluşturma becerisi.

CDCheck (Ücretsiz)

CDCheck – Ücretsiz CD ve DVD dosya kurtarma ve hata kontrol yazılımı

Yazılım IsoBuster için iyi bir alternatiftir. Kişisel kullanım için ücretsizdir, ancak kişisel kullanım CDCheck çevrimiçi için ücretsiz bir lisans istemeniz gerekir. Bunun için, giriş CDCheck çevrimiçi ve ücretsiz lisans talep, hesabınızı aktif CDCheck online kullanıcı olarak kaydetmeniz gerekir.CDCheck programını indirmek için tıklayın…

Bu CD, DVD Data Recovery yazılımı, bir DVD veya CD genel sağlık göstermek için, diskleri tarar. Bir CD ya da DVD, artık okuyabileceği herhangi bir hasarlı dosya gösteriyorsa, CDCheck kurtarma moduna geçirilebilir ve CD ya da DVD’nin kayıp dosyalarını kurtarmayı sağlar.

CD Recovery Toolbox (Ücretsiz)

CD Recovery Toolbox ücretsiz programı  kayıp olan verileri kurtarmak için herhangi bir CD ya da DVD diskleri tarar. Bu araç, mümkün olan maksimum miktarda bilgi bulmak ve geri yüklemek için çalışır. Tüm kayıp veri kurtarmak mümkün olabilir. CD Recovery Toolbox indirmek için tıklayın…

Programı çalıştırdıktan sonra, tüm dosyaları ve klasörleri kurtarma için kullanılabilir bir listesini gösterir.Daha sonra kurtarmak istediğiniz dosyaları ve klasörleri seçin. Sadece seçilmiş belirli nesneler geri kazanılır, diğerleri göz ardı edilir.

Özellikler:

 • Herhangi bir CD ve DVD disklerde ki bilgileri kurtarır.
 • 4 GB’den büyük dosyaları kurtarabilme yeteneğine sahiptir
 • Kurtarılan dosyaları depolamak için sabit disk boş alan eksikliği tespit etme özelliği vardır.
Not: Değerli okuyucularımız kullanmış olduğunuz farklı programları bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz CD, DVD Veri Kurtarma Yazılımları” İçin Bir Cevap

 1. Ben başka bir program buldum. Bozuk cdyi kopyalamaya başlıyor. Bozuk olan bölüme gelince yaklaşık her 0.5 kb’ta bir verileri bozuk dahi olsa kopyalıyor. Tam ayrıntısını bilmiyorum fakat dün başlattığım bozuk cd kopyalama işlemi (yaklaşık 580mb boyutunda) (kopyalamaya başlayalı yaklaşık 15 saat oldu) hala devam ediyor. 15 saatte yaklaşık sadece 3.31mb bozuk veri transferi yapabilmesine rağmen bence başarılı bir prpgram.

  Not: üstte yazan programları denemeden önce bu pogramı bulduğumu ve 15 saatin ardından transferi iptal edip üstteki programları denemeyi göze alamadığımı belirtmek istiyorum.

  Program adı: Roadkil’s Unstoppable Copier

Ücretsiz CD, DVD Veri Kurtarma Yazılımları İçin Yorum Yap