Ücretsiz Türkçe Disk Temizleme Programı

Bilgisayarımızdaki önemsiz ve geçici dosyalar bilgisayar performansını etkileyen nedenlerden biridir. Sistemimizde ki bu gereksiz dosyalar bilgisayarın bir zaman sonra yavaşlamasına neden olur. Sistemin temizlenmesi gerekir. Bunun için elle temizlemeye kalktığımız zaman çok zaman alır ve iyi bir temizlik olmaz. Bazen öyle durumlar oluyor ki, kullanıcılar sistem dosyalarını siliyor bu nedenle sistemin çökmesine neden oluyor. Bunun kaliteli programlar mevcuttur. Fakat sistem temizleme programlarının çoğunluğu ücretlidir. Ücretsiz olan programlarında kalitesi ortadadır. Sistemi temizleyeceğine sisteme zarar bile verebilir.

Bu sıkıntılarınız için sizlere çok güzel bir ücretsiz programı tanıtacağım. En iyi ücretsiz gereksiz, istenmeyen dosya, sistem temizleme programı diyebiliriz. Ücretsiz programlar arasında ödül almış bir program. Bugün sizlere tanıtacağım program Wise Disk Cleaner programı. Program her hangi bir reklam, zararlı yazılım içermiyor. Hem ücretsiz, bedava hem de Türkçe dil desteği mevcut.

Ayrıca Ücretsiz Türkçe Wise Registry Cleaner (Kayıt Defteri Temizleme) programını da indirebilirsiniz.

Hem disk alanınızı arıtmak hem de, önemsiz dosyaların sisteminize zarar vermesini engellemek için, önemsiz, geçici dosyaları temizlemeyi sağlar.

Programın özelliklerine baktığımız zaman; hızlı ve gelişmiş disk temizleme algoritması sayesinde, kısa zaman da tarama ve temizleme yapar. Program üreticileri kullanıcıları için ömür boyu ücretsiz destek sunuyor.

Wise Disk Cleaner disk alanını boşaltır ve sisteminizi hızlandırır. Wise Disk Cleaner Free ömür boyu ücretsiz güncelleme hizmeti ve sınırsız ücretsiz teknik destek sağlamaktadır. Buna ek olarak, aynı zamanda dünya çapındaki kullanıcılar için daha fazla dil paketi sağlar. Türkçe de bunlardan birisi.

Wise Disk Cleaner Windows XP, Vista, Windows 7 32-64 bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Not: Programı yükledikten sonra otomatik olarak Türkçe oldu. Eğer sorun yaşarsanız Türkçe Dil Desteği paketini indirin.

Free Download: Wise Disk Cleaner İndirAna Sayfadan İndir

Ücretsiz Türkçe Disk Temizleme Programı” İçin Bir Cevap

Ücretsiz Türkçe Disk Temizleme Programı İçin Yorum Yap