USB Flash Sürücü Ücretsiz Şifreleme Programları

USB Flash Sürücüleri Şifreleme İle Koruma

Güvenli bir USB Flash sürücü için para harcamak istemiyorsanız, o zaman bu ücretsiz yardımcı programlar tam sizin için. USB Flash sürücülerinizi daha güvenli ve rahat kullanmak için bu ücretsiz şifreleme programları sizler için faydalı olacaktır.

 

USB Flash Sürücüleri Şifreleme Programları

 Rohos Mini Drive

Rohos Mini Drive, USB flash sürücü belleğine gizli ve şifreli bir bölüm oluşturur.Ayrıca, herhangi bir bilgisayarda şifreli bölüm çalışmak için taşınabilir bir şifreleme aracı sunuyor.

2 GB‘a kadar sanal disk şifreleme boyutu özelliğine sahip.Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/Windows 7 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Rohos Mini Drive ücretsiz Flash sürücü şifreleme programını indirmek için tıklayın…

TrueCrypt

TrueCrypt, bir dosya içinde sanal bir şifrelenmiş disk oluşturmanızı sağlar ve gerçek bir disk olarak kullanmanızı sağlar. USB flash sürücü veya sabit disk olarak bütün bir disk bölümü veya depolama aygıtını şifreler.

Windows 7/Vista/XP/2000 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

TrueCrypt ücretsiz Flash sürücü şifreleme programını indirmek için tıklayın…

Cryptainer LE

Cryptainer LE herhangi bir tür veri saklamak için şifreleme imkanı sunan ücretsiz bir yardımcı programdır. Basitçe sürükleyip ve bu program içine bırakarak dosya ve klasörleri şifreleyebilirsiniz. Ayrıca, birçok şeyi şifreleyebilirsiniz güvenli e-posta dosyaları oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca USB, CD-ROM, vb dahil olmak üzere tüm medya dosyalarını şifrelemek için izin veren bir ‘Mobil’ özelliği içerir.

100 Mb‘a kadar şifreleme imkanı sunuyor. Win 95/98/ME/2000/XP/2003 Server/Vista/ Windows 7 tüm 32 bit ve 64 bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Cryptainer LE ücretsiz Flash sürücü şifreleme programını indirmek için tıklayın…

USB Flash Sürücü Ücretsiz Şifreleme Programları İçin Yorum Yap