USB Safeguard: USB Flash Şifreli Koruma Programı

USB Şifreli Koruma Programı

USB Safeguard 5.0: USB Flash sürücüleri koruma, kilitleme, şifreleme programı.

Daha önce çıkarılabilir USB Flash vb. sürücüler üzerinde gereksiz dosyaları ve klasörleri temizlemek için USBDriveFresher: USB İçin Gereksiz Dosya Temizleyicisini paylaşmıştım. Şimdi ise, kilitlenebilir ve USB Flash Sürücüler de koruma sağlayacak USB Safeguard programı hakkında bilgi vereceğim.

USB Flash Şifreli Koruma

USB Safeguard: sürücü kilidi ve yazmaya karşı koruma yapmayı sağlayan taşınabilir bir ücretsiz program. Verilerin, güvenli ve gizli tutulması için çıkarılabilir sürücülere erişimi engellemeye yardımcı olur. Yazılım 256 bit AES şifreleme algoritması kullanarak verilerinizi şifreleyerek çalışır.

Bir USB sürücü kullandığınız zaman, nereye giderseniz gidin sizinle birlikte veri getirebilir. Ama USB sürücüyü kaybederseniz verilerinizi de kaybedersiniz.

USB Sürücüyü kilitlemek için, sadece şifrenizi girin ve Kilit (Lock) butonuna tıklayın. Tabii ilk olarak bir parola oluşturmanız istenecektir.

 

Flash sürücü kilidini açtığınızda (Unlock), veri görünür ve erişilebilir geri geliyor.

İPUCU: Kullanmakta olduğunuz bilgisayarda yüklü bir keylogger olduğundan şüphe ediyorsanız ALT + K Windows’un ekran klavyesini açarak, ekran klavyesinden parolayı yazın, bu sizin için daha yararlıdır.

USB Safeguard İndirme Linkleri:

Windows XP/VIsta/ Windows 7 ile uyumlu çalışır.

USB Safeguard 5.0 (Free) İndir: Ücretsiz sürüm sadece USB Flash sürücü ile çalışıyor ve boyutu en fazla 2 GB!’a kadar çıkıyor.

USB Safeguard 5.0 (Free) ücretsiz sürümünü indirmek için tıklayın…

USB Safeguard 5.0 (Trial) İndir: Deneme sürümü tüm USB Flash sürücü ile çalışıyor ve tüm boyutlarda maksimum 2 Terabyte’a kadar çıkıyor.

USB Safeguard 5.0 (Trial) deneme sürümü indirmek için tıklayın…

USB Safeguard: USB Flash Şifreli Koruma Programı İçin Yorum Yap