Vodafone’dan Ücretsiz İnternet Kampanyası “Süper İnternet”

Herkese Ücretsiz İnternet

İnternet çağında yaşıyor olmamız nedeniyle internet alanındaki rekabet her geçen gün artmakta.Özellikle mobir internet kullanımının hızlı bir şekilde artmasında önemli bir rol oynayan mobil operatörler bu alanda büyük yeniliklere de imza atıyor.Son olarak Vodafone, kullanıcılarına ücretsiz internet sunmak için yeni bir kampanyanın altına imza attı.

Vodafonunun bu kampanyası ise birliklte ocak ayı boyunca bütün Vodafone kullanıcıları cep telefonundan internete ücretsiz bağlanabilecek.Süper İnternet kampanyası ile birlikte 1 Ocak-31 Ocak 2011 tarihleri arasında isteyen bütün Vodafon’lular ücretsiz internete bağlanabilecek.Süper İnternet kampanyasına katılmak isteyen Vodafone aboneleri SUPER yazıp 3636‘ya bir kısa mesajgönderiyor ve 1 Ocak’tan itibaren ücretsiz olarak cepten internet kullanmaya başlayabiliyor.

Vodafone’un bu kampanyasından faydalanamak için cep telefonunuzun 3G/EDGE/GPRS hizmetleri ile uyumlu olması gerekiyor. Tüm bireysel faturalı ve faturasız hat abonelerinin yararlanabildiği kampanyaya katılanlara, kazanılan hediyelerin kullanımına ilişkin SMS ile bilgilendirme yapılıyor.

Vodafone Türkiye Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

3G’nin birinci yılını kutlarken mobil internete ne kadar büyük bir önem verdiğimize vurgu yapmıştık. Bu yaklaşımla ‘Herkese Mobil İnternet’ misyonumuz çerçevesinde her ihtiyaca uygun mobil internet hizmetleri sunmaya devam ettik. Şimdi bu çabalarımızı bir adım daha öteye taşıyoruz. ‘Süper İnternet yılı‘ olarak ilan ettiğimiz 2011 yılına girerken, abonelerimize güzel bir yeni yıl hediyesi vermek istiyoruz. Herkes, her yerden internete kolaylıkla bağlansın diye, “Süper İnternet” dönemini başlatıyoruz ve Ocak ayı boyunca abonelerimize sunduğumuz cepten internete erişim hizmeti için hiçbir ücret talep etmiyoruz. Dünyanın bir numaralı mobil iletişim şirketi olarak, 25 yıllık tecrübe ve birikimimizden aldığımız güçle en son mobil iletişim teknolojilerini, en uygun fiyata abonelerimize sunmaya devam edeceğiz. ‘Süper İnternet’ yeni yılın ilk sürprizi ve 2011 yılında gelecek diğer sürprizlerin de habercisi. Bu vesileyle Vodafone Türkiye ailesi adına, herkesin yeni yılını kutluyor; sağlık, başarı, mutluluk ve huzur dolu bir yıl diliyorum“.

Vodafone’dan Ücretsiz İnternet Kampanyası “Süper İnternet”” İçin 5 Cevap

  1. ewet 31 ne kadar internet bedava sonra cepnet’e donucek hesabın ve aylık 7.99 TL hesabından cekilicek

  2. kesinlikle katılmıyorum bedava 1 ay internet diyorlar ama alakası yok ben vodafeneli olarak kandırılıyorum hattımı başka oparatöre taşıyacagım yıllar sonra ben sms gönderince bana zaman aşımı gibi sms geliyor daha mobil tv de bile aynısı yapılıyor bence 1 aydansonra belki aboneligimide kapatmayacaktım vodafon bu yüzden kaybetmeye mahkum kalacak umarım ilgili ve bilgili kişilere ulaşır bu msjm

Vodafone’dan Ücretsiz İnternet Kampanyası “Süper İnternet” İçin Yorum Yap