Windows 7 İçin Ücretsiz 3 Animasyon Programı

Ücretsiz Animasyon, Karikatür Programları

Daha önce animasyon programlarına başlamak isteyenler için Pencil animasyon ve karikatür, çizgi fil yapma programını paylaşmıştım. Şimdi ise Windows 7 işletim sisteminiz ile uyumlu çalışacak ücretsiz 3 adet animasyon programlarını sunacağım. Özellikle acemi kullanıcılar için aşağıda paylaşacağım programları kullanmalarını tavsiye ederim.

Victorian Giotto

Giotto bir bütün olarak, herhangi bir kodlama olmadan şekiller ve metin olarak hem de uygulanabilir 50’den büyük bir hareketli efektler ile birlikte geliyor. Efekt editörü aracılığıyla Flash efektler ile oynayın ve hemen ekranda inanılmaz animasyonları görebilirsiniz. Adobe Flash benzeri bir arayüze sahip hafif bir uygulamadır. Giotto, herhangi bir kodlama ya da efektler yapmak için herhangi bir animasyon komut dosyası gerekmez ve Flash efektleri birleştirerek çekici efektler yapmak için kullanılabilir.

Victorian Giotto programını indirmek için tıklayın. İndirme konusunda sıkıntı yaşarsanız program ana sayfasından indirebilirsiniz.

 

Anim8or

Anim8or 3D animasyon için taşınabilir hafif bir uygulamadır. Anim8or yüklemek ve çalıştırmak çok basittir. Bu disk üzerinde herhangi bir yere konabilir tek bir yürütülebilir dosya oluşur.

Anim8or arayüzü dört bölümden oluşur;

  • Nesne editörü
  • Şekil editörü
  • Dizi editörü
  • Sahne editörü.
Anim8or programını indirmek için tıklayın. İndirme konusunda sıkıntı yaşarsanız program ana sayfasından indirebilirsiniz.

Blender Animation

Blender, küçük bir yükleme boyutu vardır ve birkaç popüler bilgisayar platformlarında çalışır. 3D modelleme, animasyon, efektler ve çok daha fazlası için yüksek düzeyde araçları sağlayan ücretsiz bir program. Temel doğrusal olmayan video/ses düzenleme yer alıyor. Blender animasyon sistemi, karmaşık animasyonlar oluşturulmasını sağlayan teknikleri ve çeşitli görevleri destekler.

Blender Animation programını indirmek için tıklayın. İndirme konusunda sıkıntı yaşarsanız program ana sayfasından indirebilirsiniz.

Diğer bir çok ücretsiz programdan faydalanmak isterseniz tıklayın.

Windows 7 İçin Ücretsiz 3 Animasyon Programı İçin Yorum Yap