Windows Live Aile Koruma Programı

Çocuğunuza Güvenli İnternet

İnternet ortamında her türlü bilgiye ve içeriğe ulaşmak mümkündür.Durum böyle olunca da özellikle çocuklar için çok tehlikeli bir durum ortaya çıkmaktadır.Çocuğunuzun başında nöbete duramayacağınız için çocukların yetişkinlere yönelik içeriklerle karşılaşmasını önlemek adına koruma programlarına ihtiyaç duyabilirsiniz.İşte bunlardan birisi Windows Live Aile Koruması.


Ücretsiz bir yazılım olan Windows Live Aile Koruması programı ile çocuklarınızın erişeceği içerikleri düzenleyebilir ve kısıtlayabilirsiniz.Bu program sayesinde web sitelerini, oyunları ve programları seçip, çeşitli kısıtlamalar getirebilirsiniz.Ayrıca çocuklarınızın bilgisayarı hangi zaman aralığında kullandığına göre de düzenlemeler yapabilirsiniz.

Google gibi arama motorlarında da güvenle arama sunan bu yazılım ile sadece kısıtlamalar yapmayıp rapor da almanız mümkündür.Herhangi bir kısıtlama da bulunmayarak çocuğunuzun girdiği web siteleri hakkında program size rapor da sunmaktadır.Böylece çocuğunuz sürekli kontrolünüz altında olacaktır.

Aynı zamanda Aile Koruma bilgilerini yazılımın sitesinden de elde edebiliyorsunuz.Yani nerede olursanız olun çocuğunuzu kontrol etmeniz mümkün.

Windows Live Aile Koruması İndir

Windows Live Aile Koruma Programı İçin Yorum Yap