Windows Live Temel Parçalar 2011 Türkçe İndir

Windows Live Movie Maker 2011 İndir

Windows Live Temel Parçalar 2011 paketi ile sisteminize yükleyeceğiniz Windows Live Movie Maker. Windows Live Movie Maker Video, fotoğraf ve müzik ile birlikte slayt gösterisi hazırlamanız için ücretsiz en iyi programlardan birisidir. Microsoft tarafından kullanıcılarına sunulan bu programı kullanarak fotoğraf ve videolar ile küçük filmler oluşturun.

Windows Live Movie Maker ile hazırladığınız slaytları sosyal paylaşım sitelerin de; Facebook, Youtube vb paylaşabilirsiniz.

Movie Maker özel efektlerini ve temalarını kullanarak çarpıcı filmler oluşturun. Sahneleri, fotoğrafları ve geçişleri istediğiniz yere sürükleyip bırakarak filmlerinizi kolayca düzenleyebilirsiniz. AutoMovie özelliğini kullanarak Movie Maker’ın sizin için bir film oluşturmasını sağlayabilirsiniz.

Windows Live Movie Maker Windows 7 ve Windows Vista Service Pack 2 (32-64 Bit) işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Program için gerekli; DirectX 9 veya üst sürümü

Free Download: Windows Live Temel Parçalar 2011 İndir 

Not: Yükleme yapılırken Windows Live Temel Parçaların hepsini yada sizin istediğiniz programları yükleme penceresi çıkacak. Sadece Windows Live Movie Maker yüklemek istiyorsanız ikinci seçeneğe tıklayın ve sadece Windows Live Movie Maker seçeneğini seçin ve Yükle butonuna tıklayın.

Windows Live Temel Parçalar 2011 Türkçe İndir İçin Yorum Yap