Windows Telefondan Bilgisayara Fotoğraf Aktarma

Windows Telefondan Bilgisayara Fotoğraf Aktarma

Aldıkları konum bir çok kez kendi cep telefonlarıyla fotoğraf çekmek insanların onlarla bir şey yapmak değil. Onlar bir iki fotoğraf veya bir arkadaşınıza göndermek olabilir, ancak daha fazla bilgi için yer açmak için silmek için bu kadar büyük bir kısmı, fotoğrafları, yer kaplıyor, telefon oturup.

Bu anlaşılabilir. Abonelik hizmeti dışında, bu fotoğrafları almak için özellikle kolay bir iş değil. Ayrıca, yöntem birçok telefon modelleri farklı. Hatta fotoğrafları bilgisayarınıza indirmek için özel bir yazılım için ödemek zorunda kalabilirsiniz. Ne sürükleyin.

Vista (32-64 Bit) Windows Mobile Device Center 6.1 İndir.

Telefonunuzdan Fotoğrafları Aktarmak İçin

  • Windows Mobile Device Center yükleyin.Windows Mobile Device Center web sitesine gidin ve Windows Mobile Device Center 6.1 altındaki yönergeleri izleyin.

Device Center, Windows Mobile 6, Windows Embedded CE 6.0, Windows Mobile 5.0, Windows Mobile 5.0 Mesajlaşma ve Güvenlik Özellik Paketi ile, Windows Mobile 2003, Windows Mobile 2003 Second Edition çalıştıran akıllı telefonlar ve diğer mobil aygıtlar ile çalışır.

  • Telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın ve Windows Mobile Device Center başlatın.

Bir mobil cihaz bağlı olduğunu gösteren Aygıt Merkezi.

  • Telefonunuzdan fotoğraf alma başlatmak için Resimler, Müzik ve Video (Pictures, Music and Video) tıklayın.
Aktarılacak 95 fotoğraf  hazır olduğunu gösteren Aygıt Merkezi
  • Fotoğrafları almak için hazır olduğunu belirten bağlantıyı tıklayın.
  • Al’ı(ımport) tıklatın.Telefonunuzdaki fotoğraflara artık ihtiyacınız yoksa, onay kutusunu Aldıktan Sonra Sil seçerek ile bunları silebilirsiniz. Bu seçenek aynı anda iki görevi yaparak zaman ve pil ömründen tasarruf edebilirsiniz. Bu seçim, daha sonra pişman olursanız, her zaman fotoğrafları geri getirebilir.

Faydalı Link;

Vista (32-64 Bit) Windows Mobile Device Center 6.1 İndirmek İçin Tıklayın.

Windows Telefondan Bilgisayara Fotoğraf Aktarma İçin Yorum Yap