Yeni Hotmail Hesabı Alma (Resimli Anlatım)

Hotmail Hesabı Nasıl Açılır?

En popüler e-posta ve chat uygulamalarından birisi olan Hotmail’den yeni hesap açacaklar için işte yapması gerekenleri sıraladık.Sadece bir kaç pratik adımda hesap açmanızı sağlayacak şekilde konuyu hazırladık.

İşte yeni hotmail hesabı açmanın en kolay yolu…

Adım1: İlk önce buraya tıklayarak aşağıda resimde de görülen kayıt sayfasına gidin.(Yada google üzerinde “hotmail” yazarak aratın ve Hotmail sayfasına giriş yapın)

Adım 2: Daha sonra resimde sol tarafta görmüş olduğunuz “Kaydolun” seçeneğine tıklayın.

Adım 3: Açılan yeni sayfa aşağıda gördüğünüz resim gibi olacak.Bu resimde de gördüğünüz gibi kendimize bir adres belirliyoruz ve kullanılabilirliğini denetliyoruz.Eğer kullanılabilir bir adres belirlerse resimde de gördüğünz gibi yeşil yazılı bir uyarı alacaksınız ve adresi kullanabileceksiniz.

Adım 4: Kullanılabilir bir adres belirledikten sonra gerekli alanları dolduruyoruz.(parola, isim, soy isim vs.)

Adım 5:Gerekli alanları doldurduktan sonra Microsoft hizmet sözleşmesini ve gizlilik bildirimini kabul ettiğiniz anlamına gelen kullanıcı sözlemesini “Kabul Ediyorum” butonuna tıklayarak hesab açma işlemini tamamlayınız.

Adım 6: Hesabınız açılınca karşınıza Gelen Kutusu gelecektir ve Hotmail Ekibinden otomatik bir bilgilendirme maili olduğunu göreceksiniz.

Bu aldığınız adres ile Windows Live Messenger’da da oturum açabilirsiniz.

Hepsi bu kadar yeni adresiniz hayırlı olsun…

Ayrıca Bakınız: Yeni Msn Uzantılı Adres Alma (Resimli Anlatım)

Yeni Hotmail Hesabı Alma (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap