100 Düzenleme İle Win 8 İçin Windows Tweaker Güncellemesi

Windows 7 Tweaker geliştiricisi sadece Windows 8 işletim sistemi desteği eklemek için v4.0 yazılımını güncelledi ve Windows Tweaker ile yeniden adlandırıldı.

Windows Tweaker kolay kullanımlı, güzel bir kullanıcı arayüzü ve 100’den fazla tweaks (ince ayar, hızlandırma) sunuyor. Tweaks, üretici, model, telefon desteği, URL desteği ve logo olarak varsayılan OEM bilgileri gibi özelleştirmek için kullanılabilir.

Bu ücretsiz yazılım sayesinde kolaylıkla Windows Explorer, ekran, sağ tıklama (bağlam menüsü), araç çubuğu yerleri, görevleri, özellikleri ve oturum açma ekranı, varsayılan ayarları değiştirebilirsiniz.

Windows Tweaker, programı ile bir çok Windows ayarlarına ulaşabilirsiniz ve Windows ayarlarını kendiniz yapabilirsiniz. Windows ayarlarını yaparak PC nizin hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

Grup İlkesi Düzenleyicisi, Bilgisayar Yönetimi, Sistem Yapılandırma Düzenleyicisi, Windows Sistem Güvenlik, DirectX Sorun ve Windows Tweaker Olay Görüntüleyicisi’ni hakkı olarak çeşitli yönetici araçlarını başlatabilirsiniz.

Bakım sekmesi altında, boot disk birleştirme sağlayan sabit disk tarama zaman aşımı (boot zamanında onay disk tarama) değiştirmek ve bilinen son iyi yapılandırma oluşturmayı devre dışı bırakmak için ayarlar bulabilirsiniz.

Tüm kısıtlamalar Restrictions-Kısıtlamalar sekmesi altında yer alır. Buradan, Dosya menüsünü, sağ tıklama menüsünü ve diğer birçok özellikleri devre dışı bırakabilirsiniz. Düzenlemeler de kapatma işlemi hızlandırmak için kullanılabilir.Yazılım varsayılan ayarlarında herhangi bir değişiklik yapmadan önce bir sistem geri yükleme noktası oluşturmanızı sağlar.

Windows Tweaker v4.0 tamamen Windows 8 işletim sistemini desteklerken, Windows 8 Metro ve diğer ayarları değiştirmek için çok sınırlı ayarlar bulacaksınız.

Varsayılan Windows ayarlarını değiştirmek için mükemmel bir araçtır. Tek dezavantajı Windows Tweaker taşınabilir uygulama olmamasıdır, yani yazılım yüklemesi olmadan kullanamazsınız.

Windows Tweaker 4.0 Windows XP, Vista, Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemleri ve her x86 (32 bit) ve x64 (64 bit) sürümlerini destekler. Bazı ayarlar Windows XP ve Vista’da çalışmayabilir.

Windows Tweaker 4.0 İndirAna Sayfadan İndir

100 Düzenleme İle Win 8 İçin Windows Tweaker Güncellemesi” İçin Bir Cevap

100 Düzenleme İle Win 8 İçin Windows Tweaker Güncellemesi İçin Yorum Yap