2011 En İyi PC Hoparlörler

2011 En İyi PC Hoparlörler

Kulaklıkları taktığınız zaman rahatsız oluyorsanız o zaman sizin için PC hoparlörü gerekiyor. Müzik dinlerken, oyun oynarken sizi heyecanlandıracak kaliteli hoparlörler kullanabilirsiniz. 2011 yılı için kaliteli en iyi bilgisayar hoparlörlerini sizler için hazırlamak istedim. Tabi ki kullandığınız ve memnun olduğunuz hoparlörleri bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sisteminize, şıklığa, kaliteye ve özellikle fiyata uygun seçenekler ile 2011 yılında en çok kullanılan kaliteli hoparlörleri sizler için hazırladım.

En İyi PC Hoparlör Sistemleri

Creative Inspire S2 Wireless

Aslında Creative ismini duyduğumuzda bir şey söylemeye gerek kalmıyor. Asla tereddüt etmeden her zaman Creative tavsiye ederim. Gerçekten kalitesi ile kendini he zaman kanıtlamıştır.

Temiz bir kurulum, kablolardan kurtulmak istiyorsanız, Creative kablosuz hoparlörler tam sizlik. Yaklaşık 100 $ fiyatında ki Creative Inspire S2 sistem, kablosuz bağlantı özelliği, Bluetooth teknolojisi ile güçlendirilmiştir. Bluetooth uyumlu Bluetooth özellikli cihazlar S2 hoparlörleri kablosuz ses akışı sağlayacaktır Artık, bilgisayarınızın etrafındaki kötü görüntü oluşturan kablolardan kurtulabilirsiniz. Kurulum, iki uydu hoparlör ve bir doğrudan subwoofer ile birlikte geliyor. Hoparlörlerin küçük olması sayesinde de fazla yer kaplamaz.

Sağ hoparlör üzerindeki kontrolleri aracılığıyla kolayca ses seviyesini ayarlayabilir ve hatta kulaklıkla dinlemenizi sağlayan bir kulaklık jakı mevcuttur. Bilgisayarınıza bağlanan küçük bir USB Bluetooth verici sistemi ile birlikte geliyor ve kurulumu oldukça basittir.

Harman/Kardon SoundSticks II

Çok hoş bir stil ve kaliteli ses isteyenler için Harman / Kardon SoundSticks II hoparlörü uygundur. Hoparlörler arasında belkide en iyi görünüme sahip hoparlörler.

Yaklaşık 180 $ fiyatında, dikey 10 watt hoparlör çifti ve 20 watt subwoofer. Şeffaf kurulum, modaya uygun bir kulüp havası verir. Subwoofer içinde mavi bir iç güç göstergesi ile de fantastik bir görünüm kazandırır. Subwoofer bas bir ton ekliyor ve çok yönlü bir müzik dinleme deneyimi sunuyor. Şık ve kaliteli bir ses istiyorsanız deneyebilirsiniz.

Surround Sound Speakers Z506

Surround Sound Speakers Logitech Z506 Yaklaşık 80$ fiyatında, beş satellite hoparlör ve bir subwoofer ile yayılan 5.1 surround ses elde edersiniz. Hatta 2-kanal stereo kaynaklardan mümkün olan en iyi ses üretebilirsiniz. Çok hoparlör sayesinde odanız da kaliteli ses efektleri elde etmek için yerleştirebilirsiniz. Sadece PC ile değil, aynı zamanda HDTV, DVD oynatıcı, iPod, oyun konsolu ve daha fazlası ile kullanabilirsiniz.

Down-firing subwoofer patlatıcı ses sayesinde bas sevenler için harika bir hoparlör. Bas sesi çok net ve temiz çıkıyor. Sistemin bir diğer artısı da, sadece doğru bir ses elde edene kadar sağ hoparlörden bas ayarlama kolaylığı. Logitech Z506 75 watt güç verir. Tak-çalıştır sistem üzerinden yüklemek çok kolaydır. Bu yüzden en çok tercih edilenler arasında.

Altec Lansing FX3022 Expressionist BASS 2-Yönlü Hoparlörler

Büyük, ayrı bir subwoofer’a ihtiyaç duymadan güç istiyor musunuz? Eğer öyleyse, Altec Lansing FX3022 Expressionist BASS 2-yönlü hoparlörlere göz atın. Altec Lansing, genellikle piyasadaki birçok dizüstü bilgisayarda kullanılan güvenilir bir isimdir. Bu harici hoparlör seti ile müzik dinleme deneyiminizi geliştirebilirsiniz.

Çift hoparlör, herhangi bir oda ya da ofis de duracak eşsiz bir kule tasarımı vardır. PC kullanımı için optimize edilmiştir. Kendi içinde yer alan tüm bas temelli güç olarak, ekstra bir subwoofer ihtiyacı gerektirmez.  Diğer dış kaynaklardan hoparlörlere bağlamak için yardımcı bir giriş yer almaktadır.

MicroWorks II Bilgisayar Hoparlör Sistemi

MicroWorks II Bilgisayar Hoparlör Sistemi de kablosuz özelliği ile dikkat çekiyor. Yaklaşık 250$ fiyatında. Çok da ucuz olmasın diyenler için uygundur. İki küçük uydu hoparlör ve büyük bir subwoofer ile birlikte geliyor. Bir kulaklık girişi, bir çift stereo analog giriş ve kolay bir subwoofer kontrolü Cambridge kurulum karakterize eder. Ses açısından, sağlam bas ve iyi yüksek kalitede ses veriyor.

Tavsiye: Hoparlör satın almak isteyenler, almadan önce mutlaka ses denemesi yapsınlar. Üreticilerin ürünler hakkında söyledikleri ne olursa olsun, mutlaka alacağınız yerden ses denemesi yapın. Çünkü beklenti fazla olduğu için bazen hayal kırıklığı yaşatıyor.

2011 En İyi PC Hoparlörler İçin Yorum Yap