3DP Net: Ethernet Kartı Sürücü Güncellemeleri Otomatik Yükler

Windows’u yükledikten sonra, tüm ses, grafik, bluetooth, ağ, kart okuyucu ve diğer gerekli sürücülerin son sürümlerini yüklemeyi tercih ederiz. Ama bazen bir PC’de Windows yüklediğimizde, Windows uygun sürücü yazılımının olmaması nedeniyle ağ adaptörünü algılaması başarısız oluyor.

Windows ağ kartı algılaması başarısız olduğunda, doğru ağ sürücüsünü indirmek ve yüklemek için internete bağlanamıyor.

Otomatik olarak aramak ve tüm PC bileşenleri için doğru sürücüleri indirmeyi sağlayan onlarca ücretsiz program vardır. Ama bütün bu yazılımlar doğru ağ sürücüsünü indirmek için internet’e bağlanmak için gerekir. İşte Windows aygıt sürücüsü olmaması nedeniyle ağ bağdaştırıcısı algılamak başarısız olduğunda size yardımcı çok faydalı bir yazılım.

3DP Net otomatik olarak algılar ve bilgisayarınız internete bağlı olmasa bile, PC için doğru ağ sürücüsü indirir.Program basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve ağ bağdaştırıcılar için bir çok sürücü içerir.

3DP Net programını yükleyip çalıştırdığınız zaman, bilgisayarınızda yüklü ağ bağdaştırıcısı için arama yapar ve sonra da Ethernet kartı sürücüsü havuzdan doğru sürücüyü yükler.

3DP Net programı; Broadcom, D-Link, Intel, Asus, Cisco ve NVIDIA, Compaq, Marvell, Conexant, AMD, Agere, ICPlus, Samsung, SiS, Realtek, Texas Instruments ve diğer  birçok kartlar için sürücüler içerir.

Bu ücretsiz program PC niz için olmazsa olmaz programlardan biridir.

3DP Net ücretsiz bir yazılım ve resmi olarak Windows XP, Vista ve Windows 7 işletim sistemlerini destekler. Testlerde Windows 8 üzerinde de sorunsuz çalıştı.

3DP Net Programını İndir

3DP Net: Ethernet Kartı Sürücü Güncellemeleri Otomatik Yükler” İçin 2 Cevap

  1. Programı kullandım. Birkaç saniye içinde sürücüyü kendisi bulup yükledi. Benim bulmam gerekmedi. Teşekkürler kaynak için. Başarılar.

3DP Net: Ethernet Kartı Sürücü Güncellemeleri Otomatik Yükler İçin Yorum Yap