Adobe 64 Bit Flash Player

Adobe’den İlk 64 Bit

64 bit Flash Player uygulamasını yayınlayan Adobe, bu preview sürümü Internet Explorer 9 desteği ile birlikte yayınladı.Internet 64 bit Flash Player ismini Flash Player Square olarak duyuran Adobe, bu uygulamayı Windows, Mac ve Linux için aynı anda yayınladı.

Flash Player Square Özellikleri

Flash Player Square Flash 10.1 desteği sunuyor.Flash Player Square, Mac OS X 10.6, Ubuntu 9.04, openSUSE 11 ve daha yeni sistemlerde kullanıbailecek. Ayrıca Flash 10.1 desteği bulunan bütün uygulamalar için kullanılabilecek.

Flash Player Square’nin desteklediği Windows işletim sistemlerinde arasında ise Windows 7, Windows Vista ve Windows Server 2008 işletim sistemleri yer almakta. Sizin de görebileceğiniz gibi Adobe, Windows XP‘yi desteklenen işletim sistemleri arasına almayarak çalışmalarını artık sadece yeni sistemlere yönelik çalışmalar yapmakta olduğunu da göstermiş oldu.

Flash Player Square sadece preview bir sürüm.Flash Player Square final sürümünün ise ilerleyen dönemlerde yayınlanacağı bildirildi.Flash Player Square bazı sorunların olduğu ve bu sorunların Hulu gibi bazı sitelerde video göstermede ufak sorunlar ve Internet Explorer 9‘da fare ile etkileşim sorunları yer aldığı açıklandı. IE9 henüz son halini almadığı için bu konuda Microsoft’la ortak çalışmaların sürdüğünü ve tarayıcının son sürümü ile birlikte Flash Player Square‘ın bu tarayıcıya özel sorunların o zamana kadar giderileceği de belirtildi.

Adobe 64 Bit Flash Player” İçin 2 Cevap

Adobe 64 Bit Flash Player İçin Yorum Yap