Android İçin 3G Bağlantı Düzeltme Programı

Android Cihazınızın 3G Bağlantı Sorununu Düzeltin

Android mobil cihazınızdan 3G bağlantı yaptığınız zaman bazı sorunlarla karşılaşabiliyorsunuz. Hatta bazen 3G bağlantılarda otomatik geçiş her zaman çalışmıyor. Bu bağlantı sorunlarını gidermek için Android mobil cihazlarında kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç mevcut.

Sorunlar için basit çözümlerden birisi Uçuş modunu açmak. Herhangi bir 3G veri bağlantısı gördüğünüzde tekrar devre dışı bırakabilirsiniz. Uçuş modu açma ve kapatmayı unuttuğunuz zaman bağlantı hatası alabilirsiniz. 3G Connection Fix uygulaması, telefon Wifi bağlantısını keser, otomatik olarak  Uçuş modunu açıp kapatarak 3G veri bağlantısını etkinleştirmeye çalışır.

3G Connection Fix uygulaması Samsung Galaxy Ace (2.3.4 Gingerbread), Samsung Galaxy Gio (2.2 Froyo) üzerinde test edilmiştir. Bu uygulama Android yüklü Samsung Galaxy Y, Samsung Galaxy S, S2 Samsung Galaxy, Samsung Galaxy Mini, Samsung Galaxy Fit, Samsung Replenish, Motorola Droid X telefonlar da da uyumlu çalışır.

Farklı bir telefonda bu uygulamayı deneyin eğer çalışmazsa Android Marketten uygulama geliştiricisine yorum yazarak size yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz uygulama da reklam mevcuttur. Eğer uygulamadan memnun kalırsanız uygulamanın ücretli sürümünü satın alarak reklam içeriklerinden kurutulabilir ve daha fazla özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

3G Connection Fix İndir (Ücretsiz)

3G Connection Fix İndir (Ücretli)

Android İçin 3G Bağlantı Düzeltme Programı” İçin 2 Cevap

Android İçin 3G Bağlantı Düzeltme Programı İçin Yorum Yap