Android İçin Beautiful Widgets Uygulaması İndir

Beautiful Widgets: Android mobil cihazlarınız için çok güzel bir Widget uygulaması. Bazı geçiş tuşları ile saat, hava durumu, takvim, skin ve tema desteği ile widget’lere geçiş sağlar.

Beautiful Widgets uygulaması şimdi Honeycomb tablet desteği (Motorola Xoom, Galaxy Tab gibi) ile birlikte geliyor.

Çeşitli boyutlarda ve çok sayıda düzenlemeler (Android> 3.0 üzerinde de yeniden boyutlandırılabilir) mevcuttur. Yüksek kaliteli Clock HD widget’lar.

Hava, pil simgesi veya sadece saat görüntüleyebilirsiniz. Coğrafi konum desteği ile 5 günlük hava tahmini. 1000 den fazla ücretsiz skin/tema görünümü, saat, hava durum simgeleri veya değiştirme düğmeleri mevcut.

Hava durumu Canlı Wallpaper OpenGL olan birçok etkileri, fizik ve etkileşimleri ile, hava durumu duvar kağıdı canlı görüntülemek için izin (sadece desteklenen cihazlar için) verir. Telefon ana ekranında gözükecek araçları kendiniz seçebilir ve boyutlarını ayarlayabilirsiniz.

Uygulama videosunu izleyebilirsiniz;

Beautiful Widgets gerçekten kaliteli bir uygulama olduğu için 2.60 $ fiyatında.  Android 2.0.1 ve üst sürümlerinde çalışır. Bazı uygulama özellikleri Android 3.0 üst sürümlerinde çalışıyor.

Beautiful Widgets Uygulamasını İndir

Android İçin Beautiful Widgets Uygulaması İndir İçin Yorum Yap