Android İçin Konuşan Kedi Uygulaması

Konuşan Kedi Android’de

Siz konuşun Tom yanıt versin.Söylediğiniz her şeyi tekrarlayan kedi iPhone’dan sonra Android için de geliştirildi.Biraz eğlenmeye ihtiyacınız var ise Talking Tom size komik bir sesle söylediğiniz  her şeyi tekrarlar.Ayrıca her yaştan çocuk için de yeni özellikler eklendi.

Talking Tom ile yaptığınız videoları kaydedip YouTube ve Facebook üzerinde paylaşabilir, e-posta ile gönderebilir ya da SD kartınıza kaydedebilirsiniz.Siz Tom’a konuşun o komik bir sesle her şeyi tekrar etsin.

Talking Tom Cat Free İndir

Android İçin Konuşan Kedi Uygulaması” İçin 49 Cevap

 1. selam nokia n8 kullanıyorum android sitesine girdim ama yinede indirmedi . tanımlı telefon yok diyor anlamadım

 2. ben nasıl inidrcem ya indir yerine basıom sonra yükle diyo yüklüom saonra e mail istio yazıom sonra şifre istio yazıyom şifre yanlış diyo nasıl yapcam

 3. selam .. bir kaç soru sorup başınızı ağrıtacağım 🙂 hepsine yanıt istiyorum ve şimdiden tşk ederim cevaplar için.t 20 telefonum var ve sanırım android uygulamalı.bu kediyi yükleyebilir miyim,ve yüklemek ücretlimi ücretliyse ne kadar 🙂 ,ve bu sayfadan kediyi yükleyecek olsam önce pc ye kaydedip sonra telefonamı yüklüyoruz,ve telefonda bu kediyi her açtığımızda internettenmi çalışıyor ????? bana pratik basit hemen telefona yükleyebileceğim öneri söylersen sevinirim..

 4. Benim telefonum samsung GT-S5233W bu telefona indirmeye çalıştım olmadı nette aradım olmadı bu telefona indirmek için ne yapabilirim oğlum için indirmek istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 5. Android telefonunuzdan Android Markete giriş yapın ve Talking Tom Cat diye arama yapın ve indirin.

 6. bu symbian^3 de olyo bende var telefonm nokıa c6 1 çok güzel bir oyn bence symbian^3 ıphone ve android işletim olanlarda çalışıyo tavsiye ederim…. Çok Güzel Bir oyun

 7. Bunu ilk önce bilgisayara sonrada telefona yükleyin internetten oynanılmıyo tlefona yükledinmi istediğin zaman aç oyna…..

 8. Samsung Corby S365 cep telefonunuz da Samsung işletim sistemi mevcut. Bu uygulama Android işletim sistemli cihazlar içindir. Bu nedenle yükleme yapamazsınız.

 9. merhaba benim telefonum samsung sgh i900 omnia telefonuma indirdim ama kuramıyorm lütfen yardım edermisiniz lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeen

 10. Şuan için bu uygulama sadece Android, iPad, iPhone mobil cihazlarında çalışıyor. PC versiyonu yok.

 11. Samsung GT-S3653 mobil cihazınız Samsung işletim sistemine sahip o nedenle indiremezsiniz. Android işletim sisteminin olması gerekiyor.

Android İçin Konuşan Kedi Uygulaması İçin Yorum Yap