Android İçin WhatsApp Messenger Güncellemesi Yayınlandı!

Android mobil cihazlarınız dan ücretsiz mesajlaşmak ister misiniz? Android için 8 Mayıs 2012 itibariyle WhatsApp Messenger 2.7.7532  yeni güncellemesi yayınlandı.

WhatsApp Messenger uygulaması Android mobil cihazlarınız için mesajlaşma özelliği sağlayan bir uygulama.

WhatsApp Messenger uygulaması Android, BlackBerry, iPhone, Windows Mobile ve Nokia telefonlar için mevcut bir akıllı telefon uygulamasıdır. WhatsApp arkadaşlarınızla ve ailenizle mesajlaşmak için 3G veya WiFi (varsa) kullanır. Mesajlar, resimler, ses notları ve video mesajlarını göndermek ve almak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Not: Uygulama ilk yıl kullanım için ücretsizdir. Bir yıl sonra yıllık olarak 0.99$ fiyatı ile kullanabilirsiniz.

WhatsApp Messenger uygulaması yüklü tüm mobil cihazlar ile dilediğiniz şekilde mesajlaşabilirsiniz.  3G/EDGE veya Wi-Fi internet bağlantınızı kullanarak ücretsiz olarak arkadaşlarınız ile mesajlaşmaya başlayın.

Bu uygulama sadece mesajlaşma sağlamıyor. Ayrıca video, görüntü ve ses notları göndermenizi sağlıyor.

Sadece kendi ülkenizde değil uluslar arası mesaj göndermenizi sağlıyor. Her hangi bir ek maliyeti olmadan dilediğiniz şekilde yurt dışında ki sevdikleriniz ile ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz. Sadece mesaj göndermek istediğiniz arkadaşınız da ve kendi telefonunuzda WhatsApp Messenger uygulamasının yüklü olması gerekiyor. Anlayacağınız WhatsApp Messenger uygulaması mobil cihazınızda yüklü olduğu sürece kafanız rahat istediğiniz kişilerle mesajlaşabilirsiniz.

Eğer tamamen ücretsiz bir mesajlaşma uygulaması istiyorsanız Android için JaxtrSMS uygulamasını denemenizi tavsiye ederim.

Android İçin WhatsApp Messenger İndir

Android İçin WhatsApp Messenger Güncellemesi Yayınlandı! İçin Yorum Yap