Android Telefon İle Bilgisayar Kontrol Etme

Bio Remote 2 Bilgisayarınızı Uzaktan Yönetin

Android işletim sistemli akıllı telefonların yükselişi ve gelişimi önlenemez bir şekilde devam ediyor. Android işletim sistemini tercih eden telefon markalarına bir de anakart markası eklendi.Biostar anakart sahipleri bilgisayarlarını Android telefonları ile kontrol edebilecekler.Peki nasıl?

Bio Remote 2 yazılımı ile Biostar anakartınız ile bağlantı kurum PC’nizi uzaktan yönetebileceksiniz.Android telefonunuz aracılığı ile bilgisayarınızı uzaktan kontrol etmeniz çok kolay.Biostar Bio Remote 2 yazılımını  buradan indirebilirsiniz.

Windows 7, Vista ve XP işletim sistemleri ile uyumlu çalışabilen Bio Remote 2 programı ile tek yapmanız gereken PC üzerine server yazılımını kurmak ve Android telefon üzerine diğer yazımlı kurmak. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra sisteminizi uzaktan yönetmeye hazırsınız.

Kurulumu yaptıktan sonra Android telefonunuz ile bilgisayarınıza bağlanarak ister Power Point sunumunu yönetin istersiniz Windows Media Center, Windows Media player, PowerDVD ve WinAMP gibi yazılımları yönetin. Bio Remote 2 yazılımının hangi yazılımlar ile sorunsuz çalıştığını yazılımın ana sayfasından görebilirsiniz.

Android Telefon İle Bilgisayar Kontrol Etme” İçin 2 Cevap

Android Telefon İle Bilgisayar Kontrol Etme İçin Yorum Yap