Autorun Virüs Temizleme Aracı

Autorun Deleter

Autorun Deleter: Autorun Virüs temizleme, silme ve kaldırma aracı. Autorun Deleter programı ile inatçı Autorun virüsleri sisteminizden kaldırın.

Autorun.inf  kötü amaçlı yazılım dosyasını kaldırmak oldukça zordur. Çoğunlukla çıkarılabilir medya – Autorun.inf dosyası genellikle tüm sürücülerin kök dizininde bulunan ve USB sürücüsünü açmaya çalıştığınız zaman aktif olur.

Autorun virüs temizleme aracı

Autorun Deleter Autorun.inf virüslerini devre dışı bırakır ve siler. Üstelik  ücretsizdir.  En inatçı virüsleri temizlemenize yardımcı kullanımı kolay bir program.

Autorun Deleter taşınabilir bir uygulamadır ve yüklemenize gerek yoktur. Sistemde çalışıyor olması gerekmez. Çıkarılabilir medya autorun.inf virüsünün bulaşmış olduğunu fark ederseniz, sadece bu aracı çalıştırın yeter. Bu dosyayı silin ve sonra tekrar görünmediğinden emin olmanız için Windows kayıt defterinde değişiklikler yapın.

Çalıştırmak için, autorun.inf virüsü silmek için büyük simgesine çift tıklayın.İşlemi tamamlandıktan sonra, “Yapılmaktadır (you are done)” bilgilendirilmesi olacaktır. Uygulamadan çıkmak için “x” butonuna tıklayın.

Download: Autorun Deleter uygulamasını indirmek için tıklayın…

Autorun Virüs Temizleme Aracı İçin Yorum Yap