AutoRunnerX İndir

AutoRunnerX:

AutoRunnerX temelde Windows için bir otomatik başlatma uzantısıdır. Bu doğrudan bir program veya bir USB sürücü veya başka herhangi bir taşınabilir sürücü bilgisayara bağlanmış bir dosyanın otomatik çalışmasını sağlar. Her hangi bir taşınabilir sürücüyü bilgisayara taktığınız zaman otomatik olarak başlatır. Kolaylık USB içerisindeki dosyaları görebilirsiniz.

AutoRunnerX programı çalıştırmak için yönetici hakları gerektirir ve uygulamayı yüklediğinizde, yeniden başlatma isteyecek. Bu uygulama ile kolayca taşınabilir sürücü bilgisayara takıldığında, AutoRunnerX bilgisayarınızın hızına bağlı olarak, en kısa sürede başlatacaktır.

Programın bazı özellikleri;

  • Masaüstünde kısayollar oluşturma.
  • Otomatik taşınabilir uygulamaları çalıştırmak.
  • Kontrol fonksiyonları
  • Birçok dosya/klasörleri istediğiniz kadar ekleyin.
  • Resimleri başlatmak
  • Kompakt arayüzü

Bu uygulama ile aynı zamanda otomatik olarak klasörler açabilirsiniz. Sürücü bilgisayara takıldığında otomatik klasörleri açma desteği sunmaktadır.

Bu uygulama sürücünüzün üzerinde taşınabilir uygulamalar çok olduğunda ve USB sürücüyü açmadan ya da RAM ve bilgisayarın işlemini etkilemeden sadece bazı taşınabilir uygulamalar çalıştırmak istiyorsanız size yardımcı olabilir.

AutoRunner Ücretsiz İndir

AutoRunnerX ücretsiz programı Windows 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumludur. Otomatikleştirilmiş bir çözüm isteyen taşınabilir uygulama kullanıcıları için bir çözüm olarak görünüyor. AutoRunnerX indirmek için tıklayınız.

Not: Yükleme de sorun yaşarsanız üretici sayfasından indirebilirsiniz.

AutoRunnerX İndir İçin Yorum Yap