Avea’dan 1 Kuruşa Konuşturan Tarife

Avea Çıldırdı

Mobil Öğrenci tarifelilerin başına avea kuşu kondu.Avea Mobil Öğrenci tarifeliler tek seferde 30 TL yüklüyor ve tam 1000 dakika ücretsiz konuşuyor.Ayrıca Avea Mobil Öğrenci tarifeliler konuştukları her dakika için 1 krş kazanıyor…

Avea Mobil Öğrenci tarifesi devrim yaratacak bir kampanya ile kullanıcılara inanılmaz fırsatlar sunuyor.Avea’nın bu devrimine diğer operatörlerin veceği cevap ise merak konusu.Ayrıca Mobil Öğrenci Tarifesi artık “eksi fiyata” konuşturuyor!

İşte Kampanya ve Detaylar

KAZAN yazıp 3030’a kısa mesaj gönderen ve sonrasında tek seferde 30TL yükleyen Mobil Öğrencili Avealılar, bir ay boyunca 1000 dakika ücretsiz konuşurken her dakika için de ekstra 1 kuruş kazanıyor. Her 100 dakika ücretsiz konuşma tamamlandığında da Avea’lıların hattına 1TL yükleniyor.

Avealılar, BILGI yazıp 3031’e ÜCRETSİZ mesaj göndererek, hem kaç dakika bedava konuştuklarını, hem de  kazandıkları TL’leri sorgulayabiliyor.

Mobil Öğrencili Avealılar, kazandıkları TL’leri istedikleri zaman, istedikleri şekilde kullanabiliyorlar. Kazanılan TL’ler ile, istenen yöne konuşmak, avantajlı SMS paketlerini almak, SMS atmak veya internet paketi gibi tüm Avea hizmetleri için kullanılabiliyor. 31 Aralık 2010 tarihine kadar geçerli olan bu tekliften yararlanmak için sadece Mobil Öğrenci Tarifesine geçip kampanyaya kayıt olmak yeterli.

MobilÖğrencililer, KAYIT yazıp 1111’e göndermeleri durumunda,  -1 kuruş teklifinin yanı sıra, sadece 20 TL yükleyerek 30 gün boyunca her yöne 10 dakikası 50 kuruşa konuşuyorlar ve 10 saniyenin altındaki kısa konuşmalarında her yöne sadece 10 kuruş ödüyorlar.

Avea’dan 1 Kuruşa Konuşturan Tarife” İçin Bir Cevap

  1. O kadar çok kampanyalar varki insanın aklı karışıyor hangisi gerçekten bizim için için uygun ve avantajlı bilemiyoruz.. Karşılaştırma siteleri var tüm GSM operatörlerini kıyaslıyor ve size uygun, en avantajlı tarifeyi buluyor.. Böyle bir hizmeti online ücretsiz hizmet vermektedir. http://www.hürriyetkiyasla.com/gsm/mobil-operator-arama/ burdan faydalanabilirsiniz..

Avea’dan 1 Kuruşa Konuşturan Tarife İçin Yorum Yap